OnePlus 5T'nin kutu içerisindeki fotoğrafı sızdırıldı

16 Kasım'da tanıtılacak olan yeni modelin aynı zamanda teknik özellikleri de belirtiliyor.

OnePlus’ın mevcut öncü modeli OnePlus 5’in bir üst modeli olan OnePlus 5T’yi 16 Kasım’da New York’ta düzenlenecek olan bir etkinlikle tanıtması beleniyor. Tanıtım öncesinde OnePlus 5T’nin kutu içerisindeki fotoğrafları sızdı. Daha çok Oppo R11s benzeri bir tasarım şemasına sahip olan OnePlus 5T’nin, OnePlus 5’in bilindik 16:9 görüntü oranının üzerinde 18:9’luk bir görüntü oranıyla, bütünsel ekran tasarımına sahip olduğu görülüyor.

OnePlus 5T’nin parmak izi okuyucusu OnePlus 5’teki gibi ön yüzde değil, arka bölümde bulunuyor. Böylece cihazın ön yüzü bütünsel ekran tasarımına kavuşarak, neredeyse çerçevesiz bir görünüm kazanıyor. Sızıntıda yer alan teknik özellikler listesine göre OnePlus 5T’nin ekranı Corning Gorilla Glass 5 korumalı, 6 inç AMOLED 1080p (Full-HD+) olacak. Telefon daha uzun  olacağı için elde tutarken biraz belli edecektir kendini. Sızdırılan fotoğraflarda OnePlus 5 ile 5T yan yana konularak, kıyaslama yapılmış. Görüldüğü üzere hemen hemen aynı boyuttalar. Bu arada fotoğraflar kısa bir süre sonra siteden kaldırıldılar.

OnePlus 5T 16 Kasım’dan itibaren piyasaya sürülmeye başlanacak. 28 Kasım civarında Avrupa’da satışına başlanacağı düşünülüyor.

Teknik özelliklerinden kısaca tekrar bahsetmek gerekirse Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 8GB RAM ve 128GB’a kadar dahili hafıza (genişletilebilir değil), Android 7.1.1 Nougat (Oxygen işletim sistemi), 3,300 mAh batarya, OnePlus’ın ‘Dash Charging’ teknolojisi, dual-SIM desteği, 4G LTE ve Bluetooth 5.0 bağlantısı, 16MP geniş açılı 20MP telefoto sistemi, 4K video kaydı desteği, ön yüzde 16MP kamera.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam