Ana sayfa Haber One Love Festival’den bir ilk

One Love Festival’den bir ilk

0

Efes Pilsen tarafından düzenlenen ve bu yıl 10. yaşını kutlayan One Love Festival katılımcılarını önemli bir sürpriz bekliyor…
 

Festival girişinde tüm katılımcıların bileklerine takılan bilekliklerde, One Love Festival alanında festival deneyimlerini anında sosyal medyaya taşıyacak özel çipler yer alacak. Dünya”da ilk kez bu kadar büyük bir festivalde kullanılacak olan temassız iletişim teknolojisine sahip özel çipli bileklikler sayesinde katılımcılar fotoğraf istasyonlarında çektikleri fotoğraflarını, birbirinden eğlenceli aktivite deneyimlerini, sahnedeki grubun sevdikleri şarkılarını ve daha pek çok sürpriz aktiviteyi anında Facebook ve Twitter hesaplarından paylaşabilecekler. Efes Pilsen tarafından 2-3 Temmuz tarihlerinde, santralistanbul”da düzenlenecek One Love Festival, dünyaca ünlü grup ve sanatçıları müzikseverlerle buluşturmanın yanı sıra sürprizleriyle de festival coşkusunu zirveye çıkaracak.

 

Efes Pilsen One Love
Böylece festival alanı içinde kurulan aktivasyon merkezlerinde sadece otuz saniyelik bir işlemle Facebook ve Twitter hesaplarını bileklikleri ile eşleştiren katılımcılar;

– özel fotoğraf istasyonlarında çektikleri fotoğraflarını,
– Birbirinden eğlenceli deneyimlerini,
– Sahnedeki grubun sevdikleri şarkılarını,

Ve daha pek çok sürpriz aktiviteyi sadece bilekliklerini özel noktalara okutarak hem Facebook”ta hem de Twitter”da paylaşabilecekler.
 
Dünya”da ilk kez bu kadar büyük bir festivalde kullanılacak olan bu uygulama sayesinde, One Love Festival sırasında yüz binlerce fotoğraf ve tweet paylaşılacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here