Ana sayfa Donanım Olympus PEN

Olympus PEN

0

Kompakt makinenin basitliği ve DSLR”ın performansı bir arada

Şık retro dijital Olympus PEN kendini, EISA’nın 2009/2010 yılı için seçtiği ve de bir stil ve kalite simgesi olan “Yılın en iyi fotoğraf makinesi” üzerine inşa ediyor. Fotoğrafçılık potansiyelini zenginleştirmek üzere E-P2, elektronik vizör ve diğer aksesuarların takılması için bir aksesuar portu içeriyor. Ayrıca ilave iki Sanat Filtresi ile yaratıcılık dürtülerini canlandırıyor ve diğer yenilikçi seçeneklerle kullanım kolaylını artırıyor. Klasik siyaha bürünmüş ve de hibrit fotoğraf ve HD film çekme özelliklerine sahip Olympus PEN, SLR kalitesine eğlence ve basitliği cesurca geri getiriyor. Bir önceki modelde bulunan altı adet Sanat Filtresine yaratıcılığı destekleyen iki adedi daha eklenmiş.

 

 

Bir model dünya büyüsü yaratmak için Diorama özelliğini kullanın ve çapraz İşlem ile renklerin yerini değiştirebiliyorsunuz. Bu arada, yeni i-Enhance fonksiyonu kesinlikle bir insan dokunuşuna sahip. Renkler, gerçekte olduğundan daha canlı görülecek şekilde geliştiriliyor ve bu sayede anıların size daha yakın olarak yansıması sağlanıyor. Her çekimin her formata sığabilmesi için, Olympus çeşitli en-boy oranları ve de üst üste çoklu pozlandırma imkanı sunuyor. Ayrıca elektronik su terazisi, i-Auto modu ve gururları okşayan e-Portrait seçeneği de bulunuyor.

12,3 Megapiksel Live MOS sensör, bir toz azaltma sistemi ve titretmeye karşı 4 EV’ye kadar koruma sağlayan yüksek performanslı makine üzerinden görüntü sabitleme özelliğiyle, güvenilir keskin fotoğraflar güvenceye alınıyor. Saniyede 30 kareyle 1280x720p HD çözünürlükte AVI formatında filmler kaydedebilen ve PCM ses kalitesine sahip olan PEN, kullanıcıların film çekmenin sihrini de keşfetmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, film çekerken tek bir düğmeye basarak yüksek çözünürlükte fotoğraflar da yakalayabiliyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here