Ana sayfa Donanım OKI yeni ürünlerini tanıttı

OKI yeni ürünlerini tanıttı

0

OKI özellikle küçük işletmelerin ihtiyacına yönelik olarak geliştirdiği yeni ürün ve çözümlerini İstanbul”da düzenlenen “OKI Türkiye Smart Business 2012 Konferansı”nda tanıttı

İstanbul”da düzenlenen, OKI”nin 2012 iş stratejileri ile yeni ürünlerinin tanıtıldığı “OKI Türkiye Smart Business 2012 Konferansı” 13 Haziran 2012″de gerçekleşti. OKI”nin, mikro işletmeler ve ev kullanımına yönelik piyasaya sürdüğü yeni A4 ve A3 masaüstü grubu ürünlerinin yanı sıra daha büyük işletmeler ve çalışma gruplarının performans/maliyet bakımından çeşitlilik gösteren beklentilerini karşılayarak, profesyonel kalitede ticari baskı hizmeti sunan ürünleri tanıtıldı.
 

Konferansta konuşan OKI Data Corporation Yönetim üyesi ve Kurumsal ürünler Bölümü Genel Müdürü Nakazato, OKI”nin 130 yıllık bir teknoloji şirketi olduğunu ve baskı teknolojileri alanında LED”in kullanılması gibi bir çok önemli yeniliğe imza attığını belirterek şunları söyledi: “Teknolojik gücümüzü, müşterilerimizden gelen talepleri gözönüne alarak ürüne dönüştürdük. ürünlerimizi oluştururken özellikle bugünkü rekabet ortamında kesintisiz, kaliteli ve ihtiyaca uygun baskı çözümleri arayan küçük işletmeleri hedef aldık. Türkiye gibi KOBİ sayısı yüksek ülkelerde büyük potansiyel görüyoruz. LED teknolojimiz ile tasarlanan ürünlerimiz, geniş hizmet ağımız ile satışlarımızı gelecek 2-3 yılda arttırmayı hedefliyoruz.”
 

Ayrıca OKI Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut”ta toplantıda bir konuşma yaptı. Adut:Piyasaya sürülecek yeni ürünler ile OKI”nin daha geniş bir alanda ürün satışı gerçekleştirmeye başlayacağını yeni fiyat stratejisinin de buna uygun olacağını söyledi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here