Ana sayfa Haber OKI Pro6410 NeonColor belirli zeminler üzerine florasan baskı yapabiliyor

OKI Pro6410 NeonColor belirli zeminler üzerine florasan baskı yapabiliyor

0

OKI yeni Grafik Sanatları yazıcıları Pro6410 NeonColor serisini ve beyaz tonerli Pro Serisini pazara sundu. Bu yeni ürünler çığır açan teknolojileri sayesinde baskı sektörüne  yeni özellikler getirdi.Pro6410 Neon serisi oldukça  parlak,  floresan renkte tasarımlar yaratmak için transfer medyalar aracılığıyla farklı yüzeylere  baskı olanağı sağlayarak  renk profeyonellerini grafik tasarımındaki standart CMY renk sınırlamalarından kurtarıyor.

Neon serisi hem  açık,  hem koyu  arka planlar üzerinde floresan etkiler yaratıyor .OKI beyaz neon toner opsiyonu ile güvenlik amaçlı bir çözüm sunuyor. OKI Neon Beyaz tonerleri ile baskı UV siyah ışık   altında kontrol edildiğinde parlama özelliğine sahip bulunuyor. Bu özellikler de, dijital matbaa, dijital baskı merkezleri  ve grafik sanatlar departmanları için önemli avantajlar sunuyor.

OKI’nin sektöre yeni sunduğu Pro 6410 NeonColor”ın yanı sıra, Pro7411WT ve Pro9420WT yazıcılarını da baskı profesyonelleri ile tanıştırarak ödüllü beyaz toner teknolojisindeki gamını güçlendirmiş oldu. Beyaz toner teknolojisi ile  yüksek tanımlı LED teknolojisini birleştiren ürünler, normalde  pahalı üretim ekipmaları gerektiren çözümleri  renk profesyonelleri için ulaşılabilir kılıyor, bu sayede yaratıcı ve ticari potansiyelin açığa çıkmasını destekliyor.

 

Pro6410 NeonColor ve Pro7411WT, 250gsm”e varan ağırlıklar ve 1320mm”ye kadar afiş uzunluklarında A4 ortamı çok yönlülüğü sağlarken, Pro9420WT ise, olasılıkları SRA3″e, 300gsm”e varan ağırlıklara ve 1320mm afiş uzunluklarına kadar genişletiyor.

Düşük ilk yatırım maliyeti ile hafif üretim ve grafik sanatlar kullanımı için ideal olan Proserisi, üstün baskı kalitesi, daha kısa pazara sürüm süresi ve düşük işletme maliyetleri sunuyor.

OKIPro serisi yazıcıları ağırlıklı olarak kreatif tasarımlar üreten sektörlerin yanı sıra dijital  baskı merkezleri, reklamcılık, tasarım ve diğer kreatif ajanslar gibi yüksek hacimli baskı gereksinimlerine sahip sektörleri de hedef alıyor. Maliyetten tasarruf yapmak üzere tasarlanan Pro serisi yazıcılarının her biri, kullanıcı müdahalesini azaltan yüksek kapasiteli sarf malzemeleri ile işletme maliyetlerinin düşürülmesine de katkıda bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here