OKI'nin yüksek değerli makinelerine yönelik yeni bir kalite programı duyuruldu

OKI, ColorPainter H3-104s, 3M MCS Garanti Programı kapsamına aldığını duyurdu.

Geniş formatlı OKI ColorPainter ‘ H3-104s’ yazıcı tarafından yapılan grafik baskılar  ‘3M MCS garantisi  altına alındı. OKI Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve  geniş formatlı yazıcı alanında uzmanlaşan OKI Data Infotech Corporation (OKI Data Infotech)  tarafından yapılan açıklamada, yüksek katma değerli ürünler yaratan kullanıcılar için  3M MCS Baskı Kalitesi Garantisi'nin çok önemli bir değer olduğu belirtildi.

3M grafik baskılarının arkasında, sektörün en kapsamlı garantisi ve teknik desteği bulunuyor. 3M, üstün seviyede tutarlı, güvenilir ve dayanıklı  baskılar ortaya çıkaran medya ve boyalarla bir uygulamadan diğerine yüksek etki ve mesaj tutarlılığı sağlayan tam bir grafik baskı çözümü  vaat ediyor.

3M'in ilgili kurulum kılavuzları doğrultusunda, 3M markalı bileşenler ( boya ve medya) kullanılarak üretilen grafik baskıların, uygulamanın niteliğine bağlı olarak  kalite ve performansını belirli bir süre koruyacağı garanti ediliyor. Özellikle dış mekanda güneş ışıklarına karşı yüksek dayanıklılık garantisi sağlanıyor

Etiketler: oki oki-colorpainter
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam