OKI'nin yeni yazıcılarında iyiden iyiye bulut desteği

OKI, MFP yelpazesinden yeni akıllı yazıcılarını bugün duyurdu ve bulut desteği artıyor.

OKI’nin akıllı yazıcı yelpazesini genişlerken, akıllı baskı ve belge yönetim ve kontrolünü de ilk defa masaüstüne taşıyor. Böylece, işletmeler ve diğer kuruluşların dijital  yolculuğu hızlanıyor. Fark edilebilir farklılıklar sergileyen renk çıktısı ve dijital çözümler ile daha kayıpsız iş akışları, daha  verimlilik ve hızlı çözüm oluşturma olanağı ortaya çıkıyor.

Yeni cihazlarda, ağa bağlanmayı iyileştirmeye yönelik yeni özellikler ve ağ içinde büyük renkli dosyaların hızlı aktarımına imkan veren Gigabit Ethernet de bulunuyor.

Apple Inc.’in AirPrint özelliği ile uyumluluğa sahip olan C542 ve MC573, mobil baskı için Google Cloud Print 2.0 ile çalışmaya da hazır.   Yeni cihazlarda, gizli belgelerin güvenliğini sağlayan Private Print, opsiyonel Card Release ve İnternet Protokol Güvenliği (IPSec) uyumluluğu gibi en son güvenlik özellikleri ise standart. 

Yazıcıların kurulum, kullanım ve bakımı basitleştirilirken montaj ve sarf malzemelerinin değişimi için videolu yardım da sunuluyor.

Yeni ürün yelpazesinin başlangıç noktasını, olağanüstü ProQ2400 baskı kalitesinin yanı sıra sınıflarında pazardaki en yüksek hızları sunan C332dn ve MC363dn oluşturuyor. MC363dn, çift yüzlü kopyalama, faks, tarama ve baskı sunuyor. OKI ile  daha küçük bir masaüstü model tercih edilse de fonksiyonlarında bir eksilme, daralma olmuyor.

Etiketler: oki oki-yazici oki-cloud-print oki-printer
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam