Ana sayfa Haber OKI”nin yeni Pro serisi Güzel Sanatlar profesyonellerine yönelik geliştirildi

OKI”nin yeni Pro serisi Güzel Sanatlar profesyonellerine yönelik geliştirildi

0

OKI’nin profesyonel A3+ dijital grafik sanatları yazıcılarındna oluşan yeni nesil modelleri özel baskı alanlarında uygun kalite sunabiliyor. OKI’nin Pro Serisi‘nde  grafik sanatları yazıcıları, kreatif sektörler ve dijital baskı merkezler için çözümler üretiyor, kişiye ve kurumsala özel baskı çözümleri ile yeni gelir kaynakları yaratabiliyor.

öncelikli olarak “tasarruf” maddesinin işlendiği bu yeni Pro Serisi, bir taraftan kreatif baskının yeni bir düzeye ulaşmasını sağlarken, bir taraftan da baskı merkezlerin ve diğer kurumların performanslarını yükseltmeleri için yeterli, gerekli esnekliği sağlayabilecek. 

Yeni Pro Series yazıcılar, kreatif tasarımlar üreten sektörlerin yanı sıra Dijital baskı merkezleri, reklamcılık, tasarım ve diğer kreatif ajansların da aralarında yer aldığı hacimli baskı gereksinimlerine sahip kuruluşları hedef alıyor. Tasarrufa yardımcı olmak amacıyla tasarlanan yeni yazıcılar sahip oldukları  yüksek kapasiteli sarf malzemeleri ile de kullanıcı müdahalesini en aza indirip, sayfa başı maliyetin düşürülmesine de katkıda bulunuyor.

Pro Series dakikada 50 sayfaya ulaşan yüksek baskı hızı, 1.200 x 1.200dpi”ya kadar yüksek çözünürlük ve 360g/m2″ye kadar kağıda baskı,  gibi  özelliklere sahip bulunuyor.  Bu özellikleri ile yeni ürün yelpazesi kişiye- kuruma özel grafik sanatları çözümleri ve hafif üretim alanlarında ideal bir  çözüm olarak pazardaki benzer ürünlerden ayrılıyor.

 

 

Yeni Pro Serisi“nin piyasaya sürülen ilk modelleri, Pro9431, Pro9541 ve Pro9542 A3 renkli yazıcılar oldu. Pro9431, dakikada 50 sayfaya ulaşan yüksek baskı hızlarını, mükemmel dört renkli yüksek çözünürlüklü CMYK baskıyı,  ödüllü dijital LED teknolojisi ve ProQ çok seviyeli teknolojisi ile bir araya getiriyor.

Pro9541, tüm process renkleri basabilme yeteneğine ek olarak, beşinci bir spot renk olarak beyaz veya clear (parlak) renkte   basma opsiyonuna da sahip bulunuyor.

Pro9542 dijital LED A3 5 renkli yazıcı ise, CMYK+White (Beyaz) toner özelliği ile renkli ve şeffaf medyalar dahil olmak üzere, geniş bir medya seçeneği üzerinde tek geçişli baskı teknolojisi ile,  eşssiz kalitede yüksek yoğunluklu beyaz baskı imkanı sunuyor. 

OKI”nin kreatif teknolojisini ileri düzey yüksek etkili renk kalitesi ve maliyet tasarrufu sunan özellikler ile bir araya getiren yeni OKI Pro serisi aynı zamanda, dijital baskı merkezlerine aylık maliyet ve baskı sayısı sınırı belirleyerek beklenmedik maliyetler ile karşılaşmaksızın fiyatlama ve kontrol edilebilir aylık masraflarını öngörülebilir düzeylere çekme opsiyonunu da sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here