Ana sayfa Haber OKI”nin yeni nesil geniş format yazıcısı E64S”i piyasaya giriyor

OKI”nin yeni nesil geniş format yazıcısı E64S”i piyasaya giriyor

0

OKI, ColorPainter profesyonel yazıcı ailesinin yeni modeli ColorPainter E-64s“i piyasaya sürdü. Son teknolojinin kullanıldığı yazıcılar Sign, grafik tasarım,iç mimari şirketleri için geniş formatlı endüstriyel dijital baskıda yeni standart belirlemeyi hedefledi.

Ulaşılabilir ve mantıklı bir  fiyat ile sunulan, geniş formatlı 160cm ColorPainter E-64s, etkinliği M-64s ve H3-104s makineleri ile kanıtlanan ColorPainter teknolojisi ile yüksek performans, ileri düzeyde hassasiyet ve olağanüstü kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda, sertifikalı boyalarıyla çevreci baskıyı da tam olarak destekliyor.

 

OKI Europe Ltd Geniş Format Yazıcılar Genel Müdürü Frank Janschke E64s”in özelliklerini sıralayarak şunları söyledi.

“ColorPainter E-64s geçmişte kullanılamayan geniş bir medya yelpazesini kullanma ve kârlı, yüksek hassasiyetli, geniş format baskıya uygun maliyet ile  giriş yapma olanağı sağlıyor.

 E64s, gelirlerin maksimize edilebilmesi için ticari fırsatların hızlı ve etkin bir şekilde değerlendirilmesi gereken bir sektörde, tüm taleplere başarılı bir şekilde yanıt veriyor

OKI”nin yüksek pigmentli ECO solvent SX boyasını kullanan ColorPainter E-64s, iç ve dayanıklı dış uygulamalarda tüm baskı hızlarında, yüksek kaliteli optimum renk düzeyi sunuyor. Düşük maliyetleri ve geniş bir medya yelpazesi ile çalışabilme yeteneği, E-64s”i etkin ve ekonomik bir çözüm arayışındaki her büyük formatlı yazıcı kullanıcısı için cazip bir seçim haline getiriyor. Arkadan veya önden aydınlatılan malzemeler, teknik tekstil medyaları, duvar kağıtları, branda, sert PVC, afiş, vinil ve diğer birçok medya türüne baskı yapılırken etkileyici sonuçlar elde ediliyor. E64s, geniş bir yelpazede yeni ticari olasılıkların önünü açacak çok yönlülüğe sahip bulunuyor.

E-64s,  optimum sonuçlar elde etmek için üst düzey modellerde daha önce onanmış teknolojilerle üretilen özelliklere sahip bulunuyor. Bu özellikler şöyle sıralanıyor:

Optik renk sensörleri, Smart Pass 4 (SP4), Smart Nozzle Mapping 3 (SNM3),  Dynamic Dot Printing kullanılarak yapılan otomatik yazıcı ayarlamaları ve H3 serisinde bulunan “Güvenli Tarama Sistemi”(SSS).

Elektrostatik malzemelerin sıklıkla kullanıldığı iç mekan baskılarda opsiyonel iyonlaştırıcı olağanüstü kalitede baskı çıkışını destekliyor. Bunun yanı sıra, ColorPainter E-64″ün kullanıcı dostu yapısı ve fonksiyonelliği, yazıcının hazırlamadan çalıştırmaya ve bakıma kadar her aşamada rahat ve kolay bir şekilde yönetilip kullanılmasını sağlıyor.

ColorPainter E-64s 14.851 USD”den başlayan fiyatlardan satışa sunuluyor.  Bu fiyata take up ünitesi, ONYX RIP Center ve püskürtme ağzı veya üretim kısıtlamaları olmaksızın, baskı kafalarını da kapsayan iki yıllık garanti de dahil.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here