Ana sayfa Haber OKI”nin profesyonel renkli dn kodlu ürünleri yenilendi: OKI MC536dn

OKI”nin profesyonel renkli dn kodlu ürünleri yenilendi: OKI MC536dn

0

OKI, 2016 yılı son çeyreğinde tanıtımını yaptığı renkli yazıcı portföyünü yeni ürünlerle tamamlıyor. Yüksek kaliteli çıktı, üst düzey fonksiyonellik ve etkileyici sonuçlar sağlayan OKI  A4 renkli çok fonksiyonlu yazıcı portföyüne (MFP) MC563dn modeli katıldı. 

OKI”nin  popüler renkli yazıcı portföyünün en yeni üyesi olan MC563dn, etkileyici baskı hızını  (Dakikada 30 sayfa), yüksek kaliteli çıktı (1200 x 1200 dpi) ile birleştirirken, “Private Print” ve “Card Release” gibi güçlü güvenlik özelliklerini de küçük ve orta ölçekli işletme (KOBİ) ve çalışma gruplarının hizmetine sunuyor.

 

OKI Europe Ltd. Kıdemli ürün Pazarlama Müdürü Anna Dorrington, “OKI”nin yeni renkli yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı yelpazesi geçen yılın Ekim ayında piyasaya çıktı ve o tarihten bu yana pazarda son derece olumlu tepkiler aldı. MC563dn, M573dn akıllı MFP”nin performans ve güvenlik özelliklerini sunması ve MC500 Serisi”ni daha geniş bir pazara açması ile bu yelpazeye olağanüstü bir katkıda bulunuyor” dedi.

MC563dn, hassas belgelere sadece yetkili personelin erişimine izin veren profesyonel güvenlik özelliklerine sahip.  Yazıcıda bulunan Private Print özelliği, belgeleri yazıcıya şifreleyip yolluyor ve  son  baskı tamamlandığında bu belgeleri otomatik olarak silerek güvenliği sağlıyor.

MC563dn”de ayrıca, büyük dosyaların ağ içinde kolay aktarımına imkan veren Gigabit Ethernet özelliği bulunuyor.  Cihaz  ayrıca, Google Cloud Print 2.0  ve AirPrint by Apple Inc. ile uyumlu. Bu iki özellik ihtiyaç duyulan her yerde mobil baskıya  olanak sağlıyor.

 

MC563dn  kartvizitten , 1320mm afişe  kadar baskı yapma özelliğine sahip bulunuyor. 220g/m2″e kadar kalınlıkta kağıt kullanma özelliği ile cihaz, çok farklı baskı gereksinimlerine şirket bünyesinde yanıt oluşturuyor.

Kurulumu son derece kolay olan MC563dn”nin  kullanım ve bakımını kolaylaştırmak amacıyla “eğitici video linkleri”  bulunuyor. 

Ekim 2016″da, OKI Europe yeni bir renkli yazıcı ve MFP yelpazesini duyurdu. Bu yelpazeye  MC573dn akıllı MFP ve C542dn akıllı renkli yazıcının eklenmesi ile akıllı baskı ve belge yönetim kontrolü masaüstüne taşındı.

OKI”nin geniş ürün portföyü; rakipsiz medya esnekliği, şirket içinde profesyonel kalitede baskı ve güçlü fonksiyonellik gibi özellikleri ile tek kullanıcıdan büyük şirketlere kadar her boyutta işletme ve çalışma grubunun ve tüm sanayi sektörlerinin baskı, kopyalama ve tarama taleplerine yanıt veriyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here