Ana sayfa Haber OKI”nin profesyonel baskı cihazları ve diğer çözümleri FESPA 2017″de duyurulacak

OKI”nin profesyonel baskı cihazları ve diğer çözümleri FESPA 2017″de duyurulacak

0

OKI grafik baskı profesyonellerine yönelik olarak geliştirdiği, kartvizitten afişe kadar kadar farklı boyut ve nitelikte baskı yapan ve gelir yaratan, yeniliklerini 8-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hamburg”ta düzenlenecek FESPA 2017″de (Stand B5-A52) sergileyecek. Bu büyük etkinliğin Altın Sponsoru olan OKI Europe, aralarında tanınmış ColorPainter yelpazesinin en son üyesi E-64s”in de yer aldığı etkileyici ürün gamını görücüye çıkartıyor. Fuar kapsamında OKI Türkiye yetkilileri 9-12 Mayıs tarihleri arasında OKI standında bulunacak.

OKI Europe, heyecan verici yeni beyaz tonerli yazıcısını da FESPA”da ziyaretçiler ile buluşturuyor. Yeni yazıcı, OKI”nin ödüllü Pro Serisi Grafik Baskı portföyünde yer alacak ve kreatif grafik baskı işletmelerinin pazarda değişen talepleri karşılamaları için ihtiyaç duydukları yüksek çevikliği sağlamalarına katkıda bulunacak.

OKI Europe Ltd. Marka ve Pazarlama İletişimi Genel Müdürü Pamela Ghosal, “Bu yıl Altın sponsoru olmaktan büyük bir heyecan duyduğumuz FESPA”daki OKI Europe standı, araç ve bina giydirmesi yapan geniş format uzmanlarından, giysi baskısı işine girmek veya çığır açan 5 renk, beyaz toner ve neon baskı özelliklerimizden yararlanmak isteyen küçük dijital baskı merkezlerine kadar her türlü baskı işi için çok sayıda fikir ve ilham ile dolu olacak,” dedi.

ColorPainter geniş format portföyünü on sekiz ay önce Seiko I Infotech Inc.”ten satın alan OKI Europe bugün, OKI”nin deneyim ve teknolojik inovasyonu ile desteklenen eşi görülmemiş bir grafik baskı portföyüne sahip.

ColorPainter E-64s

ColorPainter yelpazesini genişleten OKI”nin standının yıldızlarından biri de, geniş formatın sunduğu imkanları çok daha geniş bir hedef kitlesine ulaştıran ödüllü ColorPainter E-64s olacak. Yelpazedeki diğer modeller gibi, ColorPainter E-64s 160cm de farklı medyalarda yüksek hassasiyetli premium performans sağlıyor. E-64s, OKI”nin yüksek pigmentli ECO çözücülü SX mürekkebinin hem iç hem de dış uygulamalarda mükemmel sonuçlar yarattığını gözler önüne seriyor.

Ayrıca E-64s in dışında M-64s, M-64s LCIS, H3 -104s Color Painter modelleri de FESPA 2017 Hamburg da siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunulacaklar.

 

FESPA 2017“de OKI Standı”nı ziyaret edenler aynı zamanda, lansmanı fuarda yapılacak yeni OKI ürünü ve OKI”nin çığır açan 5 renk (Pro9541 ve Pro9542 ürünleri), beyaz toner(Pro7411 ve Pro9420), neon(Pro6410) teknolojisinin öne çıkarıldığı eşsiz OKI inovasyon ve uygulamalarını da deneyimleyecek. Hızlı ve uygun fiyatlı çözümler, dijital LED”i, ödüllü beyaz toner / 5 renk (Pro9542 CMYK+WT veya Şeffaf Tonerli) veya 5 Renk (Pro9542 CMYK+WT ) ile bir araya getirerek kreatif ve ticari potansiyeli ortaya çıkarırken, bugüne kadar sadece yüksek fiyatlı üretim ekipmanlarında elde edilebilen bir performans düzeyi sağlıyor.

OKI ürün ve çözümleri ile iç ve dış mekanlara yönelik tabelalardan, moda olan aksesuarlara kadar, hemen her türlü malzemenin basımı mümkün hale geliyor. Bu yolla, işletmenin farklılaştırılması ve yeni pazarların açılmasına destek olunurken, kârın artışına katkıda bulunuluyor.

 

Pamela Ghosal FESPA 2017 Fuarı”na ilişkin sözlerini şöyle sonlandırdı: “Bizi, grafik baskı sektörünün farklı bölümlerinden işletmeler ile görüşeceğimiz yoğun ama bir o kadar da keyifli günler bekliyor. OKI”nin, işletmelerin daha önce elde edemedikleri fırsatları yakalayarak yeni gelir kaynakları yaratmasına nasıl yardımcı olabileceğini standımızda göstermek için sabırsızlanıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here