Ana sayfa Donanım Oki MC361dn

Oki MC361dn

0

Hızlı baskı ve gelişmiş kâğıt işleme teknolojisi ile dikkat çekiyor
 

çok fonksiyonlu ürün yelpazesinde OKI, geniş ürün gamı ile dikkat çeken bir Japon markasıdır. Türkiye”deki ilk kapsamlı testinde detaylı olarak incelediğimiz A4 renkli çok fonksiyonlu yazıcı OKI MC361 renkli baskı, tarama, kopyalama ve faks işlemini kullanımı kolay bir aygıtta sağlıyor. Kompakt ve ergonomik olarak tasarlanmış olan MC361″in kullanımı karmaşık olmayan bir işleyişe sahip. Ayrıca her türlü ofise yeni bir performans seviyesi ve etkinlik katan cihaz, 22ppm renkli, 24ppm siyah/beyaz baskı hızı sunabiliyor. MC361, OKI”nin LED baskı ve tarama teknolojisini bünyesinde barındırarak keskin, temiz ve tutarlı renkli baskılar sunuyor.
 
oki mc361 dn
 
MC361″de kontrol paneli, iyi düşünülmüş ve 3,5 inçlik tek renkli LCD ekran, asgari sürede baskı sağlama özelliği ile dikkat çekiyor. MC361″in tuş yapısı ise şu şekilde: 12 alfa/numerik tuş, 4 ana fonksiyon tuşu (kopyalama, tarama, baskı, faks), renkli ve siyah/beyaz başlangıç, durum, ayarlar, yardım, tek dokunuş ve shift tuşları, 6 ana gezinti tuşu, temizle, dur, güç koruma, sıfırla/çıkış tuşları. 250 sayfalık giriş tepsisi, 100 yapraklık çok amaçlı besleme ve ADF birimlerine sahip olan MC361″de ayrıca; 50 yapraklık besleyiciden oluşan küçük bir çalışma grubu gerektiğinde aktif olarak kullanılabiliyor. çıktı tepsisi, letter/A4 tarayıcı yatağının altında bulunuyor. Yaklaşık 100 sayfa kapasiteli bu kısım, işletmeler için ek zaman kayıplarını engelleyen bir faktör. MC361 otomatik baskı, kopyalama ve dubleks olarak tarama yapabiliyor. çift taraflı baskı özelliği kağıt tasarruf bilinci yüksek ofisler için büyük bir artı.

MC361, baskı ya da taranmış olsun tüm cihaz üretim katmanları için keskin görünümlü metinler üretiyor. Baskılarda arka plan noktacıkları minimum seviyede ve doygun renk durumu hakim. Renkli taramalar biraz fazla karanlık görünüyor ancak bu üst düzeyde detaycı işletmelerin dışında kalanlar için herhangi bir sorun yaratmayacaktır. çıktı biçimi ne olursa olsun MC361″de 13.8 ppm ile dakikada ortalama 15 sayfa çıktı alınan yeni OKI baskı cihazında kopyalama ve tarama hızları yüksek.

 

MC361″in baskı hızından daha fazla hıza gereksinim duyuluyorsa hızlı ama kullanımı karmaşık MC361″in neredeyse özdeşi OKI MC561 tavsiye edilebilir. Ergonomik tasarımı ve dört ofis aygıtının bir cihazda birleşmesi, bu kompakt cihaz için ihtiyaç duyulan ofis alanını azaltırken fiyat/performans aralığında etkin sonuç yüzeyini artırıyor. HD Renkli baskı teknolojisi, çift erişim işlevinin yanı sıra tek seferde 4MB faks özelliği diğer bir önemli artı. LED teknolojisi, ECO ve Deep Sleep modları gibi çeşitli enerji azaltan yardımcı yazılımlar ile enerji kullanımında önemli oranda tasarruf sağlayan MC361, 32kg ağırlığında. Asgari sürede baskı özellikleri ile dikkat çeken, enerji tasarrufu ve verimlilik nitelikleri sergileyen OKI MC361, performansı ve ergonomisi ile baskı sektörü adına iddialı ürünler arasında yer alıyor.

Baskı
*Baskı hızı 22ppm renkli, 24ppm siyah/beyaz
*İlk sayfa çıkış süresi 9 saniye renkli, 8,5 saniye siyah/beyaz
*Isınma süresi Açılmasından itibaren 60 saniyeye kadar ve güç koruma modundan 32 saniyeye kadar
*İşlemci hızı 533MHz
 

oki mc361
 
Tarama
*Tarama çözünürlüğü 1200 x 1200dpi
*Tarama hızı 20ppm”ye kadar renkli,
30ppm”ye kadar siyah/beyaz
*Renk derinliği Girdi 48-bit / çıktı 24-bit
*Döküman girişi 50 sayfalık Ters çevirebilen
Otomatik Döküman Besleyici (RADF), düzyataklı tarayıcı
*Kontrast 7 seviye
*Format PDF, M-TIFF, JPEG, XPS
*Adres defteri LDAP, 100 eposta adresi ve 20 grup adresi
* FTP, HTTP, USB hafıza, E-mail, TWAIN, CIFS”e gönderme

Kopyalama
*İlk kopya çıkışı 14 saniyeden az renkli,
12 saniyeden az siyah/beyaz
*Kopya hızı 22cpm”ye kadar renkli, 24cpm”ye kadar siyah/beyaz
*Kopya çözünürlüğü 600 x 1200dpi”a kadar
*Küçültme / Büyütme Zoom %25-400
*Maksimum kopya sayısı 99

Faks/SMS
*Fax connectivity RJ11 x 2 PSTN, PBX Line
*Faks hızı ITU-T G333.6kbps”ye kadar,
3 saniye/sayfa, JBIG 2 saniye/sayfa
*Hızlı aramalar 16 tek dokunuş tuşları, 100 hızlı arama
Fiyatı: 1621 TL
www.oki.com.tr

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here