Ana sayfa Donanım OKI, LED teknolojisi ile standartları değiştiriyor

OKI, LED teknolojisi ile standartları değiştiriyor

0

OKI, geliştirdiği LED teknolojisi ile yazıcı verimliliğinde standartları değiştiriyor 
 

OKI”nin uzman olduğu LED teknolojisi ile toplam satın alma maliyeti düşüyor, daha az yer kaplayan, uzun ömürlü, yüksek kaliteli, çevreye saygılı, yazıcılar ve çözümler ortaya çıkıyor. LED teknolojisini 21 yıl önce yazıcılarda kullanmaya başlayarak çok önemli bir atılım gerçekleştiren OKI, bu birikimi ile üstün performans sağlayan LED yazıcılar, çok fonksiyonlu ürünler (MFP) ve farklı modellerde fakslar üretiyor. OKI C300-C500 serisi yazıcılar, yeni nesil LED teknolojisinin kullanıldığı ilk yazıcılar arasında yer alıyor.


Yeni nesil LED teknolojisi, en son OKI 300-C500 serisine şu avantajları sağlıyor:

Daha yüksek performans, daha küçük hacim:
C300-C500 renkli yazıcı serisinde kullanılan yeni LED teknolojisi ile drumlar arasında mesafe kısalıyor, daha uzun ömürlü ve az yer kaplayan yazıcı kafası ve yalın tasarım ile lazer yazıcıya göre daha küçük hacimli ve daha yüksek performans sağlayan ürünler ortaya çıkıyor.
OKI, yeni Thyristor LED dizisinin, 3 terminalli yapısı ile çok daha etkili ve verimli LED teknolojisine geçiş yaptı. Böylece, A4 boyutunda kağıda çift taraflı baskı yapan, yükseklik açısından dünyanın en avantajlı yazıcıları üretilebiliyor. Boş alan sorunu bulunan ofisler ve evlerde kompakt hacim önemli bir artı olarak ortaya çıkıyor. LED yazcılarda kullanılan materyallerde azalıyor.
 

 

 

Yeni Nesil LED teknolojisinin en son C300-C500 serisi yazıcılara sağladığı diğer avantajlar şöyle sıralanıyor:

• Yüksek baskı hızı: Düşük enerji sarfiyatı ile bütünleştirilmiş, sınıfının en yüksek baskı hızı. ECO modu ile sürekli hızlı baskı.
 

• Tutarlı baskı kalitesi: çok küçük karakterleri bile görünür kılan, fotoğraf ve grafiklerde ticari baskı kalitesi sağlayan, Değişken Nokta Kontrolü- Variable Dot Kontrol(VDC)
 

• Yüksek enerji tasarrufu: derin uyku modunda, 1.1 wattan daha düşük enerji sarfiyatı sağlayan OKI patentli “Green ASIC” teknolojisi. Geleneksel yazıcılar, stand by(Bekleme) modunda ,yaklaşık 5.0 watt enerji tüketmektedir.
 

• Gelişmiş kurum içi baskı:Profesyonel kalitede, poster, banner ve diğer tanıtıcı malzemeleri kurum içinde sağlayan, OKI”nin donanım ve yazılım teknolojilerini bir araya toplayan “High Definition Suit”in ayrılmaz parçası olan OKI Dijital LED baskı formları.

Yeni nesil LED teknolojisiyle üretilmiş C300 ve C500 serilerinin bazı özellikleri:

Derin Uyku Modu: “Green ASIC teknolojisi” ile bekleme modunda, 0.89Wat enerji tüketimi
Eco Mode: Tasarruf, enerji ve kaynakların korunması

Yüksek Hız: 532MHz, DDR2 hafıza
Yüksek baskı kalitesi: Yazıcı Yönetim Dili (PCL) ve Post Script (PS) ile 2 punto karakterlerin bile görünürlüğünün sağlanması, 1200×600 dpi”lik profesyonel baskı kalitesi
Integrated Accuracy-Optimising Control System 2 (iASCS2) ile kesintisiz yüksek kalitede renkli baskı

Kompakt hacim: Dünyanın en kısa, çift taraflı (Dubleks) renkli baskı baskı yapan yazıcısı: 24.2 cm yükseklik
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here