OKI, LED teknolojisi ile standartları değiştiriyor

OKI’nin uzman olduğu LED teknolojisi ile toplam satın alma maliyeti düşüyor, daha az yer kaplayan, uzun ömürlü, yüksek kaliteli yazıcılar ve çözümler ortaya çıkıyor.

OKI, geliştirdiği LED teknolojisi ile yazıcı verimliliğinde standartları değiştiriyor 
 

OKI’nin uzman olduğu LED teknolojisi ile toplam satın alma maliyeti düşüyor, daha az yer kaplayan, uzun ömürlü, yüksek kaliteli, çevreye saygılı, yazıcılar ve çözümler ortaya çıkıyor. LED teknolojisini 21 yıl önce yazıcılarda kullanmaya başlayarak çok önemli bir atılım gerçekleştiren OKI, bu birikimi ile üstün performans sağlayan LED yazıcılar, çok fonksiyonlu ürünler (MFP) ve farklı modellerde fakslar üretiyor. OKI C300-C500 serisi yazıcılar, yeni nesil LED teknolojisinin kullanıldığı ilk yazıcılar arasında yer alıyor.Yeni nesil LED teknolojisi, en son OKI 300-C500 serisine şu avantajları sağlıyor:

Daha yüksek performans, daha küçük hacim:
C300-C500 renkli yazıcı serisinde kullanılan yeni LED teknolojisi ile drumlar arasında mesafe kısalıyor, daha uzun ömürlü ve az yer kaplayan yazıcı kafası ve yalın tasarım ile lazer yazıcıya göre daha küçük hacimli ve daha yüksek performans sağlayan ürünler ortaya çıkıyor.
OKI, yeni Thyristor LED dizisinin, 3 terminalli yapısı ile çok daha etkili ve verimli LED teknolojisine geçiş yaptı. Böylece, A4 boyutunda kağıda çift taraflı baskı yapan, yükseklik açısından dünyanın en avantajlı yazıcıları üretilebiliyor. Boş alan sorunu bulunan ofisler ve evlerde kompakt hacim önemli bir artı olarak ortaya çıkıyor. LED yazcılarda kullanılan materyallerde azalıyor.
 

Etiketler: oki oki-yazici led-yazici oki-300-c500 thyristor-led
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam