OKI İtalya’da çevre ödülü aldı

OKI’nin dijital LED teknolojisi ile ürettiği profesyonel yazıcı ve çok fonksiyonlu ürün serileri İtalya’da prestijli çevre ödülü Ecohightech’i kazandı.

OKI Data Corporation, İtalya’da, Ecohitech Ödülü’nü kazandı

Yüksek teknoloji şirketlerinin ürünlerini değerlendiren Ecoqual Konsorsiyumu tarafından desteklenen ve bu yıl 12.si dağıtılan Ecohitech Ödülü, çevre dostu ürünler, çözümler ve süreçler üreten teknoloji şirketlerinin bu alandaki başarısını gösteren bir niteliğe sahip bulunuyor.


OKI Data: OKI tarafından geliştirilen LED teknolojisinin ürünleri olan, çevreye ilişkin düzenlemelere karşı üst düzeyde uyumu kanıtlanmış; renkli C300-C500 ve C800 serisi yazıcıları, siyah -beyaz B400 yazıcısı ve çok fonksiyonlu renkli MC351, MC361 ve MC561 ürün serileri ile Ecohitech’e hak kazandı

 

OKI Data en önemli ödülü, A4 renkli serisi yazıcısı C530dn ve dijital LED teknolojisi ile üretilen ilk çok fonksiyonlu (MFP) ürün olan MC561dn’in enerji performansları ile aldı.


Ödül jurisi tarafından yapılan açıklamada,:”Yüzde yüz yenilikçi dijital LED teknolojisi ile üretilen yeni C530dn ve MC561dn, akıllı “Derin Uyku” fonksiyonu ile bekleme (Standby) konumunda enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor” denildi.

 

Etiketler: oki oki-yazici oki-cevre-odulu
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam