Ana sayfa Haber OKI, geniş format serisine yeni modeller ekledi: LP-1040MF ve LP-2060

OKI, geniş format serisine yeni modeller ekledi: LP-1040MF ve LP-2060

0

OKI, teslim sürelerinin kısa, vaktin de nakit olduğu tasarım, mühendislik ve reprografik ofisleri için verimliliği arttırmak amacıyla tasarladığı iki yeni geniş format OKI Teriostar çok fonksiyonlu yazıcıyı piyasaya sürdü. çok yüksek hızlarda baskı yapan LP-1040MF dakikada 7 A1 , LP-2060MF ise dakikada 9 A1 boyutlu basım hızları  ile sınıfının en hızlısı. Saniyede 240 mm tarama hızı (tam renkli) ve görevleri paralel olarak yürütme becerisi iş akışını hızlandırıyor. Her iki model de bulunan  ve sektörde eşsiz olan kullanıcı tarafından değiştirilebilen kartuş özelliği projelerin aksamadan sonlandırılmasını sağlıyor.  

 

Yeni özellikler OKI Teriostar”ın yeni yazıcılarını kolay ve sezgisel olarak kullanılabilir hale getiriyor. örneğin, ön kısımdaki tüm kontroller 21.6 cm”lik  net renkli dokunmatik ekranlı panel ile yönetiliyor. İyileştirilen kullanıcı ara yüzleri ile de sıklıkla kullanılan menülere hızlı erişim sağlanıyor. Yeni Baskı Veri Dönüştürücü ile: Lekeler, eğiklikler tarama verileri veya dosya dönüştürme verilerinde rastlanan türden hatalar gibi oluşması muhtemel tipik sorunları düzelten olağanüstü  baskı kalitesi sağlanıyor.

 

OKI Europe Ltd Geniş Formatlı Baskı Makineleri  Pazarlama Genel Müdürü Frank Jaenschke yeni Teriostar yazıcılar için şunları söyledi:

 

“Yeni OKI Teriostar LP-1040MF ve LP-2060MF”lerde gerçekte kullanıcı tarafından değiştirilebilen bir kartuş olan eşsiz foto iletken tambur gibi Teriostar”ın en iyi özelliklerini  bulundurduk. Bu, ağırlıklı olarak baskı kusurlarının bulunduğu durumlarda rol oynayan kısım olduğundan, örneğin bir mühendis veya yedek parça beklemenin getirdiği zaman ve masraflardan ciddi tasarruf sağlayabiliyor. OKI Teriostar plan kopya baskı makineleri ailesine, bir dizi yeni özellik ekleyerek bu modelleri güncelledik ve hızlı, verimli, sezgisel çok fonksiyonlu cihazlar yarattık”.

Her iki modelde de, Enhanced Teriostation 2 entegre yazılım standart olarak sunuluyor. Bu özellik ile makineye eksiksiz ağ erişimi sağlanarak kullanıcıların TIFF, PDF ve daha birçok yaygın dosya formatını kullanarak ağ üzerinde herhangi bir yerden yazıcıya birden fazla dosyanın yer aldığı işler göndermesine imkan veriliyor.

Yeni güvenlik özellikleri arasında,  akıllı kart ile kimlik doğrulama da bulunuyor. Bu özellik izinsiz kullanımı, hassas çizimlerin açıkta bırakılması riskini, israfı ortadan kaldırıyor ve günlük işlerin  kontrolü sağlanıyor. Yeni modeller, aynı zamanda yazıcının satılması veya kiralanması ya da sahibine geri verilmesi halinde sabit sürücü (HDD) üzerindeki verilerin tamamen silinmesine de imkan veriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here