Ana sayfa Sektörden OKI Europe, Türkiye’de Pazara Açılma Stratejisini Geliştiriyor

OKI Europe, Türkiye’de Pazara Açılma Stratejisini Geliştiriyor

0

 

OKI Europe Ltd  bugün, pazara açılma stratejimize dair önemli bir gelişme olduğunu bildirdi: Bugünden itibaren, Penta Teknoloji OKI”nin Türkiye”deki tek partneri olacaktır. Penta Teknoloji, Türkiye çapında 6000″den fazla bayiye uçtan uca çözümler sunan, Türkiye”nin önde gelen Teknoloji Sağlayıcı Şirketlerinden biridir.

META”da Başkan Yardımcısı olan Mathias Militzer, “Türk pazarı OKI için çok güçlü bir fırsat sunuyor.  Penta Teknoloji ile ortaklığımız yeni bir dönüm noktası oluşturacak! Bu adım Türkiye”deki şirketlerle daha yakın çalışmamızla paralel olarak ülkeye olan bağlılığımızın bir göstergesi. İş ortaklığımızla beraber tek ve katma değerli dağıtıcımız olan Penta Teknoloji”nin güçlü yanlarıyla küresel OKI markasını ve endüstriyel ve ofis baskı çözümleri sağlayıcılığı alanında liderliğimizi bir araya getirmiş oluyoruz”.

 

 

Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel özçelik; “Dünyanın Baskı çözümleri alanında sayılı üreticilerinden biri olan OKI ile iş ortaklığımızı farklı bir kulvara taşımaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. İş ortaklarımızla beraber Penta”nın Satış Pazarlama ve Operasyon birimlerinin de gücüyle OKI markasını Türkiye pazarında daha ileri taşıyacağız. Bünyesinde birçok farklı marka ve kategoriyi barındıran Penta Teknoloji ile OKI”nin endüstriyel ve ofis baskı çözümlerini içeren geniş ürün yelpazesinin güçlü birlikteliğiyle beraber gerek pazar payımızı gerekse yaygınlığımızı arttıracağımıza inanıyoruz.”

Penta Teknoloji”nin uzmanlığı ile ticari uygulamalar için A3 ve A4 dijital LED yazıcı ve MFP portföyünün yanında iç ve dış mekân tabelaları, araç ve bina kaplamaları, fuar teşhir alanları gibi “kar için baskı” unsurlarını hedefleyen benzersiz bir uzman endüstriyel baskı ürünü ailesi ve doğrudan tıbbi ekipmanlardan baskı yapabilen DICOM gömülü LED yazıcıları içeren ürün yelpazemizin bir araya gelmesi saygın müşterilerimize özel baskı çözümleri sunmamızı sağlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here