Ana sayfa Sektörden OKI Drupa 2016 macerasını yeni I/O”ları ve LED yazıcılarıyla tamamlandı

OKI Drupa 2016 macerasını yeni I/O”ları ve LED yazıcılarıyla tamamlandı

0

Avrupa, geniş format medya üzerinde son derece yüksek kalitede sonuçlar verebilen, çığır açan ColorPainter mürekkep püskürtmeli yazıcılarının tüm modellerini tanıttı. Bunlar arasında, görsel işler alanında 2,6 m eninde materyaller üzerine, afiş ve otomobil giydirme ürünlerinden sergi vitrin materyallerine ve duvar kağıtlarına kadar her tür baskıyı yapabilen ve yüksek çözünürlükte çok yüksek hıza sahip, sektör lideri konumundaki ColorPainter H3-104s de yer aldı. Ayrıca fuar esnasında ziyaretçilere, inovasyon olarak nitelendirilen M-64s ve W-54s ve W-64s de tanıtıldı.

ColorPainter H3-104s makinesi, bugüne dek sadece 1,60 m”lik yazıcılarda elde edilebilen kalite düzeyinin, 2,60 m”ye kadar afiş ve vitrin malzemeleri üzerine üç dakikadan kısa bir sürede nasıl 2,60 m x 1,0 m rulo baskısı yapabildiğini gösterdi. H3-104s”de Greenguard Gold sertifikalı mürekkep kullanıldığında ortamdaki havanın temizlenmesi gerekmiyor. Yazıcının yüksek esneklik özelliği sayesinde dış mekanlar için geliştirilen son derece dayanıklı malzemeler üzerinde de yine iç mekanlara yönelik net görüntü verebilen sonuçlar elde edilebiliyor.

OKI Avrupa standını ziyaret edenler ColorPainter M-64s makinesi ile üretilen arkadan aydınlatmalı (backlit) malzemelerin hazırlanmasını izleyerek, W-54s ve W-64s makineleriyle OKI”nin sunduğu neon renklerinin nasıl etkileyici bir şekilde basıldığını deneyimleme fırsatı buldu.

Bu cihazların yanı sıra OKI Avrupa, mimari, mühendislik ve inşaat sektörlerine yönelik geniş format baskı işlerinde performans, hız ve netlik için tasarlanan Teriostar LP-1030 ve LP-2050 LED yazıcıları da fuarda tanıtıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here