Ana sayfa Donanım Oki’den yüksek hacimli A3 renkli akıllı MFP

Oki’den yüksek hacimli A3 renkli akıllı MFP

0

Yazdırma hacminin yüksek, son teslim tarihlerinin sıkışık ve kaliteli çıktı beklentilerinin son derece yüksek olduğu rekabetçi kurumsal iş dünyası için tasarlanmış ES94X6 MFP serisi fotokopi tabanlı A3, renkli, akıllı çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP), OKI Avrupa”nın giderek genişleyen portföyünün en son ürünüdür.

Kapsamlı kağıt girdi esnekliğine ve eksiksiz yüksek kapasiteli sonlandırıcı özelliklerine sahip, şık görünümlü, hızlı ve güçlü MFP”ler, günlük iş akışlarının bir parçası olarak rapor, tanıtım belgesi ve broşürler üreten çalışma grupları ve departmanlar için idealdir. çok fonksiyonlu yazıcılar kaydırma, iki parmak sıkıştırarak ve açarak yakınlaştırma veya uzaklaştırma, sürükle bırak gibi fonksiyonlara sahip 9 inç tablet tipi dokunmatik ekran gibi birçok son model özelliğe sahiptir. Kullanıcılar bu ekranı şirket logoları da dahil olmak üzere, tercih ettikleri simgelerini ekleyerek, istekleri doğrultusunda özelleştirebilirler.

OKI Avrupa Ltd. ürün Pazarlama Müdürü Poflai Ng, portföylerine ekledikleri son model yazıcılarından bahsederken şu ifadeleri kullanıyor: “ES94X6 MFP serisinin satışa sunulmasıyla, OKI A4 masaüstü yazıcılardan, A3 departmanlar için yazıcılara ve MFP”lere kadar, her ölçekteki ve türdeki iş yerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir baskı cihazına sahip olduğunu gururla kamuoyuna bildirir. ES94X6 MFP yazıcısı, çarpıcı 1200×1200 dpi baskı kalitesi imkanı sunar. MC700/MB700 ve MC800 serilerimize benzer şekilde, iç sonlandırıcı, sıralı çoklu zımba ve sırt zımbalı sonlandırıcı seçeneklerini kapsayan çok etkileyici bir sonlandırma yelpazesine sahiptir.”

Gösterişli ve küçük

OKI”nin yeni ES94X6 MFP yazıcısı iki modelden oluşur: ES9466 MFP (35ppm) ve ES9476 (50ppm), zarif ve gösterişli siyah, yüksek parlaklıklı panellerle farkınızı ortaya koyun. Her iki model de, toplam sahip olma maliyetini düşürmek amacıyla uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış sarf malzemeleriyle yüksek hacimli çalışmaya uyumludur. Güçlü, dayanıklı ve ağır hizmete uygun tasarımlarına rağmen, benzer MFP”lerle karşılaştırıldığında kapladıkları alan küçüktür ve çok hafiftir.

Birden çok ES94X6 MFP”nin aynı ağda bulunduğu ortamlarda, bir MFP ile aynı ağdaki diğer MFP”ler arasında güvenli bir şekilde kullanıcı verisi, görev verisi ve adres defteri gibi bilgilerin paylaşımı yapılabilir. Aynı zamanda, sunucu gerektirmeden “çekme yazdırma” yapma imkanı sağlayan çoklu istasyon yazdırma fonksiyonuna sahiptir.

Belge yönetimi alanındaysa, gömülü optik damga tanıma (OCR) seçeneği, iş yerlerinin belgeleri elektronik ortamda yakalayıp, dijital olarak yönetmelerini sağlar. Gömülü kart ise cihazları yönetimli yazdırma hizmetleri yaklaşımı için ideal bir çözüm haline getirir.

 

ES94x6 MFP – ürün Teknik özellikleri

•    Gömülü sXP (akıllı Genişletilebilir Platform), kullanıcıların elektronik olarak belge iş akışlarını yakalama, dağıtımını yapma ve yönetmelerine imkan sağlayarak üretkenliği arttırır.     
•    300-kağıt çift Taraflı Belge Besleyici (DSDF) modeli belgeleri renkli ve siyah-beyaz formatta dakikada 240 görüntü hızında tarar (ipm) (300 dpi). 
•    100-kağıt İki Yönlü Otomatik Belge Besleyici (RADF) modeli belgeleri renkli ve siyah-beyaz formatta dakikada 73 ipm hızında (300 dpi) tarar. 
•    A6 dan SRA3″e kadar kağıt boyutlarıyla kullanıma uygundur. 
•    60″dan 280gsm”ye kadar stok alabilir.
•    A4 yazdırma ve kopyalama hızları: dakikada 50 sayfaya kadar (ES9476 MFP).
•    Yüksek kapasiteli 38.4k siyah-beyaz 33.6k renkli çıktı toner kartuşları…
• İki tepsi İç Sonlandırıcı (IF), çoklu Zımbalamalı Sonlandırıcı (MSF) ve Sırt Zımbası Sonlandırıcı”lı (SSF) sonlandırma seçenekleri. 
•    Güvenli veri üstüne yazma seçenekli güvenli sabit disk sürücüsü, SNMPv3 ve SSL Şifreleme ile güvenli ağ oluşturmayı kapsayan gelişmiş güvenlik özellikleri, hassas verilerin gizliliğinin korunmasını sağlar. 
•    Energy Star ve Blue Angel uyumlu. 
•    Uyku modu ve azaltılmış kağıt kullanımını içeren çevre dostu özellikler, enerji tüketimini, çevresel etkiyi ve devam eden maliyetleri azaltmaya yardımcı olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here