Ana sayfa Haber OKI”den yeni nesil beyaz tonerli LED yazıcılar

OKI”den yeni nesil beyaz tonerli LED yazıcılar

0

OKI piyasaya  sunduğu sektörde bir  ilk olan toner bazlı çözümleriyle sadece beyaz kağıda baskı geleneğine son verdi.. Her türlü yüzeye beyaz baskı yapılmasını sağlayan yazıcılar transfer medyalarla çok farklı yüzeylerde kullanılabiliyor. Renkli yüzeylere doğrudan beyaz veya transfer medyalar aracılığıyla baskı yapan çok ekonomik ve etkili sonuçlar  yaratan çözüm ile farklı yüzeylere baskı yaparken izlenen, karışık, uzmanlık isteyen baskı süreci kısalacak.

Beyaz tonerli C711WT, C920WT , ES7411WT, ES9420WT yazıcılar  çeşitli sektörlerde, tişört tasarımından satış noktaları uygulamalarına kadar birçok alanda çözümler sunuyor. Yeni nesil yazıcılar ile kişiye veya kuruma özel beyaz renkte baskı almak artık çok daha pratik ve uygun maliyetli. CMYW tonere sahip yazıcılarla medyalara direkt olarak, tekstil ve çeşitli sert zeminlere ise OKI yazıcıları ile uyumlu transfer medyalar aracılığıyla kişiye özel baskılar gerçekleştirilebiliyor.

OKI yazıcı kullanan baskı merkezlerini tercih eden kurumlar ve son kullanıcılar çok çeşitlii yüzeylerde kişiselleştirilmiş baskı sonuçları elde ediyorlar. Tişört, kupa, kristal, zarf ,davetiye, taş, metal, ahşap ve daha birçok yüzeye beyaz  tonerle  mükemmel kalitede baskı yapılabiliyor.

 OKI LED teknolojisi kullanılarak geliştirilen  “A4  C711WT” ve “A3  C920WT “yazıcılar üstün özellikleri ve uygun toplam satın alma maliyetleri ile dijital baskı merkezleri, hediyelik eşya dükkanları (Gift Shop), , promosyon firmaları ve    işini gerçeğe dönüştürmek isteyen tasarımcılar için  çok mükemmel çözümler   sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here