Ana sayfa Haber OKI””den Sevgililer Günü için iki yeni model

OKI””den Sevgililer Günü için iki yeni model

0

 

OKI”nin, sektörde bir  ilk olan beyaz tonerli yazıcıları ve Pro6410 Neon yazıcısı  “Sevgililer Günü”nde farklı, canlı, etkili tasarımlar ve çok özel hediyeler yaratmak isteyenlere çok ekonomik  seçenekler sunuyor.

Beyaz tonerli Pro7411WT(A4), Pro9420WT(A3) dijital transfer medya baskı makineleri  ile kişiyle özel hediyeler hazırlamak  farklı yüzeylere renkli, beyaz baskı yapmak isteyenler, medyalara direkt olarak veya tekstil ve çeşitli sert zeminlere ise OKI yazıcıları ile uyumlu transfer medyalar aracılığıyla baskı yapabiliyor. Tişört, kupa, kristal, zarf davetiye, taş, metal, ahşap ve daha birçok yüzeye beyaz tonerle yapılan  mükemmel baskılar ile hayranlık uyandıran sonuçlar ortaya çıkıyor.

Neon yazıcı Pro6410 ise ultra parlak, göz alıcı floresan renkte tasarımlar yaratmak için transfer medyalar aracılığıyla farklı yüzeylere  baskı olanağı sağlayarak renk profeyonellerini grafik tasarımındaki standart CMY renk sınırlamalarından kurtarıyor. Siyah toner ve Beyaz toner isteğe göre seçerek kullanılmakta, koyu zeminli transfer baskılarında Beyaz Neon Toner, açık renk zemin baskılarında siyah toner seçeneği kullanılabiliyor. Neon serisi hem  açık,  hem koyu  arka planlar üzerinde floresan etkiler yaratıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here