Ana sayfa Donanım OKI C801 ve C821

OKI C801 ve C821

0

Kalite her zaman pahalı olmak zorunda değil

Müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çağdaş baskı çözümleri sunan OKI; Küçük ve Orta boy işletmeleri (KOBİ) hedefleyen ve son kullanıcılar tarafından çok beğenilen giriş seviyesi A3 renkli yazıcıları C810 ve C830″a  iki yeni model ekledi. Yeni C801 ve C821 model yazıcılar; yatırım maliyetini karşılayamayacağı düşüncesiyle  ofis içi  A3 baskının avantajlarından yararlanamayan, dar bütçeli kullanıcılar için tasarlandı. OKI “dar bütçeli” ofis ve iş kullanıcılarına yönelik giriş seviyesi A3 renkli yazıcılar alanında elinde tuttuğu liderliği C801 ve C821 modelleri ile güçlendirmeyi amaçlıyor.

C801 ve C810 öncelikli olarak A4 baskı ihtiyacı bulunan aynı zamanda da kaliteli A3 baskı kapasitesine sahip bir yazıcı isteyen çalışma grupları için geliştirildi.

 

C801,  öncelikle  satın alma maliyetinde avantaj sağlarken,  C810 çok sayıda baskı, hızlı çalışma temposu ve düşük çalışma maliyetleri avantajlarını sağlıyor.

C800 serisinin diğer iki modeli C821 ve C830 ise düzenli olarak A3 baskı ihtiyacı bulunan ancak A3 yazıcı maliyetlerini ödemek istemeyen çalışma gruplarına ideal çözümler sunuyor.
C821 yapılan harcama karşılığında maksimum değer sunarken, C830 çok sayıda baskı grafik açısından zengin A3 baskı yapan ve sayfa başına düşük maliyet önceliği olan kullanıcılar için ideal çözüm oluyor.

C800 serisi A3 renkli yazıcıların pahalı olduğunu öngören ve bu nedenle A3 renkli yazıcı satın alamayan kullanıcılar için üretilmiştir.  C800 serisinden ihtiyacınıza uygun olan bir kompakt ve maliyet etkinliği bulunan bir yazıcı satın alarak A4-A3 renkli ve siyah beyaz baskılarınızı çok farklı boyutlarda yüksek kalitede basarak, baskı işlerini dışarıda yaptırmanın ek ve yüksek maliyetinden kurtulabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here