Ana sayfa Donanım OKI beklentileri yükseltiyor

OKI beklentileri yükseltiyor

0

OKI C931; mükemmel baskı, grafik ve renk kalitesini, uygun maliyet ve rakipsiz medya esnekliği ile birlikte sunuyor. Bu özellikleri ve renk yönetimi sağlayan eşsiz teknolojileri ile C931, profesyonel renkli baskı alan şirketler için ideal bir çözüm ortağı oluyor.OKI, C931 ile dijital A3 renkli baskıda standartları yeni bir düzeye taşıyor. Yeni, renkli A3 yazıcı C931, uygun maliyet ile olağanüstü baskı kalitesi sunarken, medya esnekliğini de üst boyuta taşıyarak, OKI”nin dijital LED inovasyonu alanındaki öncü konumunu sağlamlaştırıyor.

 

OKI beklentileri yükseltiyor

 

Profesyonel baskı pazarına “Kopyalama merkezleri, reklam ajansları”na yönelik olarak tasarlanan C931, OKI“nin “Multi level ProQ” ve isteğe bağlı olarak bir EFI Fiery® XF sunucu teknolojileri ile yüksek kalitede  renkler, ince detaylar ve yüksek canlılık, gerçeklik  hissi veren baskı sonuçları sağlıyor. Sahip olduğu 1200×1200 dpi çözünürlük özelliği ile sınıfının en yüksek çözünürlüklü baskı kalitesine ve son derece gelişmiş medya esnekliğine sahip olan C931, OKI”nin  tek geçişli LED teknolojisi sayesinde 360 gr”a baskı yapma özelliği sayesinde sınıfının diğer yazıcılardan ayrılıyor.

 

Yeni C931 taşıdığı rakipsiz özellikler ile A3 renkli segmentinde standartları yükselten bir ürün olmakla birlikte sunduğu üstün kalite ve performansı ile de grafik sanat uygulamalarında tercih ediliyor. C931, dakikada 50 sayfaya ulaşan baskı hızı ve 38 bin sayfaya ulaşan sınıfının en yüksek toner kapasitesi ile yüksek hacimli baskı kapasitelerini destekliyor. OKI”nin patentli tek geçişli düz kağıt yolu ve LED teknolojisi sayesinde, C931 360gr/m2“a kadar kadar medyalara baskı yapabiliyor. Buna A6″dan SRA3″e kadar kağıt boyutları, 1,3 metreye kadar afiş uzunlukları ve şeffaf kağıtlara baskı olanağı ile birlikte, kendi segmentinin en esnek yazıcısı olma özelliğine sahip bulunuyor.

 

 

Okii

 

Opsiyonel bir EFI Fiery® XF sunucu, aralarında renklerin belirlenip işlenmesi, renk derinliğinin optimize edilmesi ve Profesyonel baskı pazarında ihtiyaç duyulan renk kalitesini de içeren gelişmiş renk yönetimini de mümkün kılıyor. Böylece göz alıcı renkler ve etkileyici detaylar ortaya çıkıyor.

 

Yeni C931 şu özelliklere sahip:

  • Yüksek hızlı baskı: 50ppm renk/siyah/beyaz
  • 1200×1200 dpi çözünürlük
  • Medya esnekliği: 360gr/m2“ye  kadar baskı yeteneği (Dublex baskı 320 gr/m2)
  • Medya tipleri: kuşe kağıt, film, çıkartma kağıdı ve su geçirmez kağıt da dahil
  • Sınıfının en yüksek sarf malzeme kapasitesi (38.bin sayfa aylık) 10,9 cm renkli LCD ve sayısal tuş takımı ile kullanımı kolaylığı
  • İsteğe bağlıl EFI Fiery® XF
  • Optimum kullanım için ayrı toner ve drumlar
  • üstün baskı kalitesi için LED tabanlı  görüntüleme

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here