Ana sayfa Haber OKI baskı teknolojilerindeki yeni nesil endüstriyel cihazlarını Drupa 2016″da sergiliyor

OKI baskı teknolojilerindeki yeni nesil endüstriyel cihazlarını Drupa 2016″da sergiliyor

0

OKI, Europe departmanıyla birlikte Drupa 2016‘daki aktivitelerini duyurdu. OKI standında OKI Pro serisinden Pro6410 ve geçtiğimiz gün duyurulan NeonColor modelleri Salon 5, Stand B21’de sergilenecek. Dünya çapında endüstriyel inovasyonların görücüye çıkarılacağı baskı teknolojilerinin sergileneceği Drupa 2016, Düsseldorf’ta, 31 Mayıs’ta ziyaretçilere açılacak.

Standda öne çıkan  ürünlerden birisi ise, OKI”nin renkli baskıya bambaşka bir boyut kazandıran yeni Pro6410 NeonColor yazıcısı. Bu çok yönlü cihaz, parlak floresan tasarımları transfer medya aracılığıyla basma imkanı sunarak, kıyafet ve ürün süsleme, kişiselleştirme, ambalaj ve prova baskı, satış noktası, mağaza içi tabela ve tanıtım  gibi bir dizi alanda grafik tasarımını standart CMY renk spektrumunun sınırlamalarından kurtarıyor.

Pro6410 NeonColor”a ek olarak, OKI Europe, beyaz tonerli yazıcılar Pro7411WT-  Pro9420WT ile  5 renkli yazıcılar Pro9541 ve Pro9542“yi de görücüye çıkarıyor. ödüllü, öncü teknolojiye dayalı bu hızlı, uygun fiyatlı çözümler, Yüksek çözünürlüklü dijital LED”i ödüllü beyaz tonerli / 5 renkli (CMYK+1) teknolojisi ile bir araya getirerek, yaratıcı ve ticari potansiyeli ortaya çıkarıyor.  Geçmişte  sadece pahalı üretim ekipmanları ile elde edilebilen bir performans düzeyi sağlanıyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here