Ana sayfa Donanım Öğrencilerin sağ kolu Dell Inspiron R

Öğrencilerin sağ kolu Dell Inspiron R

0

Popüler, eğlenceli, sosyal paylaşımda, evde ve okulda iddialı

Dell”in En Popüler Dizüstü Bilgisayar Serisi Ailelere Düzen Konusunda Yardımcı Olmak ve Onları Eğlendirmek için Tasarlandı
Günümüzde aileler teknolojiyi her zamankinden daha çok onların internet dünyasına bağlı kalmalarına, günlük yapılacaklar listesini hızla tamamlamalarına ve onları eğlendirmeye yardımcı olan ek bir çift el olarak görüyor. Yeni Inspiron R Serisi dizüstü bilgisayarları ailelerin teknolojiye bakış açısını gözönünde bulundurarak tasarlandı. Yeni tasarımla kişisel dosyalara erişmek, fotoğrafları ve videoları kablosuz şekilde güvenle paylaşmak bugüne kadar hiç olmadığı kadar kolay hale getirildi. Ayrıca, yeni dizüstü bilgisayarlar, ideal mobil kişisel eğlence merkezi görevi görerek, mükemmel video ve film oynatma ile üç boyutlu ses özellikleri ve entegre Web kamerası da sunuyor.

Yuvarlatılmış kenarları, pürüzsüz hatları ve dört farklı renk seçeneğini kromajlı çerçevelerin tamamladığı Inspiron R Serisi dizüstü bilgisayarlar yalnızca estetik açıdan mükemmel olmakla kalmıyor, aynı zamanda da kullanışlı olmaları ile de dikkat çekiyor. Hem evde kullanım için, hem de öğrencilerin kullanımı için ideal olan 13 ve 15 inç ekran boyutları ile Inspiron R Serisi sınıflarda ya da kafelerde gururla çantadan çıkarılacak kadar şık ve çağdaş bir görünüme sahip olması ile de beğeni topluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here