Ana sayfa Makale Öğrencileri motive edecek hediyeler

Öğrencileri motive edecek hediyeler

0

Ebeveynlerin, akrabaların, yakın dostların başarılı öğrencileri ödüllendirme ve motive etme istekleri neşeli telaşlardan biridir. İşte bu telaşı en verimli şekilde sonlandırabilmeniz için her bütçeye uygun motivasyon hediyesi önerileri sizlerle.

iPad mini 3

O, çok başarılı bir öğrenci. üstelik teknolojiyle de arası harika. Acaba yüzünü en çok hangi teknoloji ürünü güldürür? Yüzünde kocaman bir gülümseme meydana getirecek o küçük ama aslında “dev” teknoloji cihazına hazır mısınız? Tabii ki iPad mini 3! Apple“ın bu küçücük tableti harikulade bir ekrana, gelişmiş pil ömrüne, üstün mobiliteye ve uygun fiyatlı alternatiflere sahip. üstelik altın rengine kızlar bayılıyor! Beyazını kızlar ve siyahını da erkekler… Ya da siz ne derseniz o! Seçim sizin iPad mini 3 hediye ederek iOS deneyiminin keyfini kullanışlı bir aygıtla çıkarmasını sağlayacaksınız.

Fiyatı: 1169 TL”den başlayan fiyatlarla

 

Parrot MiniDrone Rolling Spider

İşte süper ödül! Parrot MiniDrone Rolling Spider robotla her yeri oyun alanına dönüştürsün. Bluetooth Smart teknolojisiyle robotu iPhone, iPad veya iPod touch”ına bağlayıp ve FreeFlight 3 uygulamasını kulanarak kontrolü ele geçirebilir. Rolling Spider anında havada gezinmeye ve akrobatik hareketlerini sergilemeye başlar. Rolling Spider parmağın bir hareketiyle 360 derecelik bir tur atar ve basit bir kaydırma hareketiyle 90 derece ve 180 derece dönebilir. Dikey kamerası, 16 milisaniyede bir zeminde belirlenen bir noktanın resimlerini çeker. Ardından Rolling Spider”ın hızını belirlemek için her bir fotoğrafı bir öncekiyle karşılaştırır.

Fiyatı: 469 TL

 


iTunes Hediye Kartları

Stres atmak onun da hakkı ve işte minik dostlarınızın yüzünü en çok güldürecek hediyelerden biri: iTunes Hediye Kartları. 25 TL”den başlayan fiyatları ile iTunes hediye kartlarından seçin, hediye edin ve o, Apple cihazı ile dilediği mobil uygulamaları satın alsın, iTunes albümleri indirsin, uygulama içi satın alımlar yapsın… iTunes Hediye Kartları yalnızca iOS cihazlarında değil Mac bilgisayarlarında da kullanılabilir. Sevdiği müzikleri, oyunları, podcast”ları ya da e-book”ları alabileceği sınırsız bir Apple dijital ekosistemi içerisinde seçimler yapabileceği bir hediye sağlayın.

Fiyatı: En az 25 TL

 

Disney Creative Studio Deluxe Stylus

iPad, iPhone ve iPod için Disney Creativity Studio Uygulaması ve Smart Stylus, sizin ve çocuklarınızı bildiği ve sevdiği Disney karakterleri ile yaratıcı bir deneyim sağlar. Gerçek Disney sanatçıları sezgisel adım adım öğreticilerle yol göstererek, en sevdiğiniz karakterleri nasıl çizeceğinizi öğretir. On ikiden fazla çizim aracı ile, Smart Stylus, Creativity Studio deneyiminizi zengin ve gerçekçi hale getirir. Kablosuz bağlantı, silmek için kaleminizi kolayca çevirebileceğiniz veya “büyülü” sanatsal efektler yaratmak için sallayabileceğiniz anlamına gelir. Yaratıcılığınızın kendini göstermesine izin verin ve en hassas çizimler için çizim araçlarınızı ve çizgi kalınlığınızı değiştirin. çizimlerinize kişisel bir dokunuş katmak için onlara etiketler, arka planlar ve çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Fiyatı: 199 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here