Ana sayfa İnternet Öğrencilere tercih yaparken de deneme hakkı!

Öğrencilere tercih yaparken de deneme hakkı!

0

Doğru tercih için tercih prova simülasyonu, öğrencilerin etkin ve bilinçli üniversite tercihleri yapmaları yönünde kendilerine yardımcı oluyor

Doğru tercih yaptığından emin olmak isteyen üniversite adayları, www.hangiuniversite.com”un sunduğu tercih prova simülasyonunu kullanıyor. Adaylar siteye girip deneme listelerini oluşturarak ülke genelindeki tercih ve eğilimlere göre son tercihlerini belirleme fırsatı buluyor.

 

hangi üniversite

öğrencilerin etkin tercih yapmalarına yardımcı olan tercih prova simülasyonu ve rehberlik sağlayan www.hangiuniversite.com, bu tercih döneminde de üniversite adaylarının en büyük yardımcısı konumunda. Hangiuniversite.com”a giren adaylar tercih ve puanlarını sisteme girerek, Türkiye genelinde kaç kişinin hangi üniversite ve bölümleri istediğini, puanıyla bu yılki eğilimlere göre hangi bölümü kazanabileceğini öğreniyor. Yani “tercih provası” yapıyor. Prova sonucuna göre, tercih listesini yeniden düzenleyerek, kazanma şansını artırabiliyor.
Hangi üniversite Proje Yöneticisi Hasan Yaşar, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: LYS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte üniversite adayları için zorlu tercih süreci de başlamış oldu. Bu sürecin sonucunda başarıya ulaşabilmek için öğrencilerin hem aldıkları puanı hem de geleceğe yönelik isteklerini göz önünde bulundurarak en doğru tercih listesini hazırlamaları gerekiyor. Biz hangiuniversite.com olarak tercih simülasyonumuzun yanı sıra rehberlik sağlayan uzman danışman kadromuzla da bu zorlu süreçte üniversite adaylarının yanındayız. Hangiuniversite.com”u kullanan adayların, rakiplerine göre daha bilinçli ve etkin bir tercih listesi hazırlayarak bu süreci başarıyla atlatacaklarına inanıyoruz.”

www.hangiuniversite.com sitesinde, tercih simülasyonunun yanı sıra, tüm üniversitelerle ilgili ayrıntılı bilgiye toplu halde ulaşmak mümkün. Siteye üye olanlar, ek kontenjanlar ve tercihlerine uygun burs imkanlarından öncelikle haberdar ediliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here