Ana sayfa Donanım Güncel Office 365, Mac İçin Karanlık Modu Destekleyecek

Office 365, Mac İçin Karanlık Modu Destekleyecek

0
Apple-office365

 

Microsoft, karanlık mod ile birlikte birçok kullanıcıdan tam not almayı başardı. Ancak Apple ürünleri için bu hizmeti sunmaması, yoğun tepkilere neden oluyordu. Microsoft bu problemi Apple lehine çözmeyi başardı. Böylece Apple kullanıcıları; Açık olan Karanlık Mod desteği ile birlikte, gece yazımı yaptığında gözlerini çok kötü etkilemeyecek.

Ofiice 365 Hangi Özellikleri Getiriyor ?

Sununuza hızlıca bir fotoğraf eklemeniz gerekirse; PowerPoint artık resimleri doğrudan iPhone veya iPad’inizden içe aktarmanızı sağlamak için Mojave’nin Süreklilik Kamerası özelliğini destekliyor.

apple-office 365-karanlık-mod

 

Her özellik Mojave’ye bağlı olmayacak. PowerPoint, yazım hatalarını işaret etmenin üstüne dilbilgisi ve yazı stili önerileri hazırlayabilir. Word, metninizin cihazlarda görünümünü korumak için yazı tiplerini gömebilir.

Outlook’u e-posta için kullanıyorsanız; takviminizi paylaşabilir, birden çok saat dilimi gösterebilir, toplantılara bağlanmak için ekipleri kullanabilir, toplantı katılımcılarını görebilir ve hatta toplantı davetleri için yönlendirmeyi engelleyebilirsiniz.

Kısacası son güncellemeler ile birlikte; MacOS artık çok daha kullanışlı olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here