Ana sayfa Mobil Office 365 artık iPhone’da!

Office 365 artık iPhone’da!

0

 iPhone kullanıcısıysanız, Office 365 uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan World, Excel ve PowerPoint gibi programları kullanabilir, bu programlarla hazırlanan dosyalar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz

Microsoft, iPhone kullanıcıları için Office 365 uygulamasını tamamladı. Office 365 aboneliğini şart koşan uygulama (aylık 9,99 dolar / yıllık 99,99 dolar), e-posta veya bulut depolama servisi SkyDrive”da yer alan Word, PowerPoint ve Excel dokümanlarını görüntüleyip, düzenlemenize imkan tanıyor.

 

Uygulama aynı zamanda yeni bir Word ve Excel dokümanı oluşturmanıza da izin veriyor. Şu an için sadece Amerika”daki iPhone ve iPod touch”larının kullanabildiği uygulama, iOS 6.1 ve üzeri işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulamanın iPad desteğinin ne zaman geleceği ve diğer ülkelerde kullanıma ne zaman açılacağı henüz belli değil. Bulut tabanlı bir uygulama olan Office 365, dokümanlarınızı çevrim dışı olarak düzenleyebilmenize olanak sağlıyor. çevrim dışıyken düzenlediğiniz bu dokümanları çevrim içi olduğunuzda kolay bir şekilde eşzamanlayabiliyorsunuz. Bu dokümanları sosyal ağlar üzerinden de paylaşabiliyorsunuz. Uygulama şu an için sadece Amerika App Store”unda yer alıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here