Ana sayfa Oyun Ocak ayının bombaları!

Ocak ayının bombaları!

0

2013’ün ilk ayında hangi oyunlar piyasaya sürülecek?
 

Anarchy Reigns

Anarchy Reigns, geçtiğimiz Temmuz ayında Japonya’da yayınlanmıştı. Kullanıcılar tarafından sevilen ve bolca aksiyon barındıran oyunu; Bayonetta, Vanquish ve Metal Gear Rising: Revengeance’dan tanıdığımız Platinum Games geliştirdi. Oyun 11 Ocak’ta X360 ve PS3 için yayınlanacak.
 

 

Devil May Cry

Devil May Cry serisine sil baştan yapan oyun Ninja Theory tarafından hazırlanıyor. İlk açıklandığında özellikle Dante’nin yeni imajı tarafından eleştirilen DmC’nin demosu da geçtiğimiz Kasım ayında konsollar için yayınlanmıştı. Aksiyon dolu yapım X360 ve PS3 için 15 Ocak’ta, PC içinse 25 Ocak’ta piyasaya sürülecek.
 

 

 

 

Sniper: Ghost Warrior 2

İlki 2010’da çıkan Sniper: Ghost Warrior, bazı hatalarına rağmen genel olarak beğenilmişti ve iyi bir satış başarısı göstermişti. CryEngine 3 ile geliştirilen ikinci oyun birkaç ertelemeden sonra PC, X360, PS3, Wii U ve PS Vita için 18 Ocak’ta raflardaki yerini alacak.
 

 

Strike Suit Zero

Aksiyon ve simülasyonu bir araya getiren Strike Suit Zero, Born Ready Games isimli bağımsız bir stüdyo tarafından hazırlanıyor. Bir süredir beta sürecinde olan oyun tek kişilik oynanış sunuyor. Robotech’i anımsatan yapım Xed isimli grafik motoruyla hazırlanmış durumda. PC için 24 Ocak’ta çıkacak.
 

 

Hitman: HD Trilogy

Hitman: Absolution geçtiğimiz kasım ayında çıktı. Ancak barkod kafanın eski maceralarını tekrardan oynamak isterseniz bu fırsata HD Trilogy ile sahipsiniz. İçeriğinde Hitman 2: Silent Assassin, Hitman Contracts ve Hitman: Blood Money’i barındıran üçleme 29 Ocak’ta X360 ve PS3 kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here