Ana sayfa Haber NX1 yenilikçilik ödülüne layık görüldü

NX1 yenilikçilik ödülüne layık görüldü

0

Samsung, profesyoneller için son teknoloji kullanarak hazırladığı fotoğraf makinası,NX1, tüketici teknolojileri fuarı CES 2015 yenilikçilik ödülleri kapsamında en iyi kamera ödülünü kazandı.

NX1″in yenilikçilik ödülüne layık görülmesinde profesyoneller için ideal bir kullanım sağlayan özellikleri oldu.

NX1 özellikleri ile dikkat çekiyor. NX1 özellikleri arasında: güçlü ve hızlı olan yeni DRIMe V Image Processor görüntü işlemcisi, üstün renk üretimi ve gürültü azaltma özelliğiyle öne çıkıyor. ürün, profesyonel görüntüleme hızını güçlü çekirdeklerle sağlıyor. İleri teknoloji ürünü NX1 ayrıca, harici herhangi bir donanıma gerek olmaksızın 4K UHD video kayıt desteği sunuyor. 

Samsung“un yeni 205 Faz Algılama noktalı NX Auto Focus (AF) System III otomatik odaklama sistemi; hızı, çevikliği ve odaklama yeteneği ile profesyonel fotoğrafçılığın sınırlarını yeniden tanımlıyor. En özel anlar göz açıp kapayana kadar geçse de NX1″in birinci sınıf AF hızı (0,055 san) bu anları yakalayıp, yıllarca bütün detaylarıyla hatırlamanızı sağlıyor. Ayrıca sektörde lider konumda olan 15FPS kesintisiz çekim özelliği, NX1 kullanıcılarının hareketli nesneleri kesintisiz olarak izlemelerini ve çekmelerini sağlıyor.

Geniş Faz Algılama, aynı zamanda NX1″in, kadrajın neresinde olursa olsun bütün nesneleri içgüdüsel olarak takip edebilmesi anlamına geliyor. Fotoğrafçılar enstantaneleri tekrar etmeye gerek kalmadan en hızlı anları bile yakalayabiliyor. Bu teknoloji özellikle video meraklıları için ideal. NX1 film çekimi sırasında da Faz Algılamalı AF olanağı sağlıyor, böylece ortaya sağlam ve sarsıntısız görüntüler çıkıyor.

NX1“in hareketli sahneleri yakalamadaki ustalığı, görüntüyü otomatik olarak en doğru anda çeken yeni akıllı Samsung Auto Shot (SAS) özelliği ile daha da artıyor. NX1″in yeni DRIMe V işlemcisi sayesinde ileri donanım algoritmaları, yüksek hızlı hareketleri tanıyabiliyor ve deklanşör gecikmesini gerçek zamanlı hale getiriyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here