Ana sayfa Donanım NVIDIA TITAN V ekran kartının ilk test sonuçları yayınlandı!

NVIDIA TITAN V ekran kartının ilk test sonuçları yayınlandı!

0

Geçtiğimiz günlerde duyurulan NVIDIA TITAN V isimli ekran kartının ilk video oyunu test sonuçlarıbugün bir Reddit kullanıcısı tarafından internet alemine gösterildi. 3000 Dolar değerindeki ekran kartı ile Rise of the Tomb Raider, Ashes of the Singularity, Gears of War 4 ve UNIGINE Superpositionoyunlarını test eden Reddit kullanıcısı, oldukça ilginç sonuçlara da ulaşmayı başardı. 1440p çözünürlükte, en yüksek grafik ayarlarında çalışan Rise of the Tomb Raider, NVIDIA TITAN V ile 66 FPS vermeyi başardı. Gears of War 4 ise aynı grafik ayarlarında 158 FPS performans verdi. Ashes of the Singularity  da aynı grafik ayarlarında 85 FPS civarı performans sergiledi.

UNIGINE Superposition isimli ekran kartı test uygulamasında ise NVIDIA TITAN V, 88 FPS performans sergiledi. UNIGINE Superposition de en yüksek grafik ayarlarında, 1440p çözünürlükte çalışıyordu. Sizlerin de hemen aşağıdan ve yukarıdan görebileceği görseller zaten bu ekran kartının performansını daha açık bir şekilde önümüzde koyuyor. Görsellerde zaten ekran kartının NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti ile karşılaştırıldığını görüyoruz.

Peki, sizler bu ekran kartını satın almayı düşünür müsünüz? 3000 Dolar oldukça pahalı bir fiyat gibi görünüyor ve birçok insanın bu kartı tercih etmemesindeki sebep, fiyat etiketi olarak görünüyor. Sadece ülkemizde değil, yurt dışında da durum böyle. Bakalım NVIDIA bu yeni ekran kartı ile neler yapacak ve daha da önemlisi AMD nasıl bir cevap verecek? Merakla bekliyor olacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here