Ana sayfa Haber NVIDIA”nın haftası oldu: GTX 1080 Ti satışa sunuluyor, GameReady hazır ve Ansel...

NVIDIA”nın haftası oldu: GTX 1080 Ti satışa sunuluyor, GameReady hazır ve Ansel destekleri

0

NVIDIA, DirectX 12 oyunları geliştirmede en kapsamlı platformu oluşturmak için 500 mühendislik yılına denk gelebilecek çalışmalara yatırım yaptı.  Geçtiğimiz hafta yapılan GDC Oyun Geliştiricileri konferansında NVIDIA, geliştiricilere DirectX 12 için optimize edilmiş oyunlar yaratmada yardımcı olacak önemli performans geliştirmeleri, çoklu render ve simülasyon efektleri gibi birçok yetenekten oluşan bir paket tanıttı. 

Bu yeni Game Ready sürücüsü, DirectX 12 oyunları için optimize edildi. Kodu kendi sürücümüzde rafine ederek ve oyun geliştiriciler ile omuz omuza çalışarak aşağıdaki oyunlar da dahil olmak üzere birçok DirectX 12 oyununda %16’ya varan performans artışına imza attılar:
 

Ashes of the Singularity  %9
Gears of War 4 %10
Hitman  %23
Rise of the Tomb Raider  %33
Tom Clancy’s The Division %4

Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands, NVIDIA Ansel desteğine kavuştu…

Yeni sürücü ile birlikte, Tom Clancy”s Ghost Recon Wildlands,NVIDIA Ansel desteği alan en yeni oyun oldu. 

Ansel, oyun içi görüntü yakalamada yeni nesil bir teknoloji. Ansel’i oyun deneyiminize entegre edilen ve daha önce hiç mümkün olmayan bir şekilde oyun içi görüntü kaydeden bir fotoğraf makinesi olarak düşünün. Oyunda Ansel desteği olduğunda, oyuncular objektifi istedikleri açıya yönlendirebilir, filtreler uygulayabilr, süper çözünürlüklü yakalama yapabilir, hatta VR üzerinde izlemek için 360 derece görüntü kaydedebilirler. 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here