Ana sayfa Haber NVIDIA”nın GTX 1050 ve 1050 Ti kartları fiyatıyla dikkat çekici

NVIDIA”nın GTX 1050 ve 1050 Ti kartları fiyatıyla dikkat çekici

0

Peşinen, hiç dolandırmadan söyleyelim, NVIDIA GeForce’un yeni GPU modelleri 139 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Ayrıca 

139$”dan başlayan GTXD 1050 Ti. Her ikisi de favori oyunlarınızı pürüzsüz bir şekilde 60 fps”de oynamanızı mümkün kılacak. Pascal mimarisine sahip GTX 1050 ve 1050 Ti, PC oyuncularının GeForce”un neden en iyi oyun deneyimlerini sunduğunu keşfetmesini sağlayacak. Her iki GPU da oyuncular için harika bir tercih. İşte nedenleri:

 

NVIDIA: PC En Gelişmiş Oyun Platformudur

Eğer yeni bir oyuncuysanız, bu iki GPU, oyun deneyimizde en büyük hikayenin bir parçası olmanızı sağlıyor. Muhteşem PC oyun deneyimi yanısıra; açık, dinamik, yükseltilebilir ve geliştiriciler açısından tek bir oyun platformuna bağlı kalmadan daha fazla oyun oynama imkanı yaratıyor. Tek kişilik oyunlardan, devasa online savaş alanlarına, en üst strateji oyunlarından, simülasyon oyunlarına kadar PC oyun deneyimi en zengin çeşitliliği sunuyor.

PC Oyunlarının en sürükleyicileri dallarından biri eSpor, ki bu sadece 2016″da yaklaşık 300 milyon izleyici ile popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Bu büyüme dünyanın en iyi yeteneklerini cezbeden ve sürekli artan ödül havuzlarının değerli döngüsünü yaratıyor. Aslında en son DOTA 2 International”ın 20 milyon dolarlık havuzu hem Cricket World Cup 2016, hem de  2016 Masters Golf turnuvasının 2 katı büyüklüğünde. Overwatch gibi yeni oyunlar – ki bu oyun ilk 2 ayda 77 milyon izleyici çekti – inanılmaz ilgi uyandırmaya devam ediyor. Daha fazla insan eSpor izledikçe, daha fazla kişi bu PC oyunlarına merak duymaya başlıyor.

1080p ve 60fps”de iyi kalitede ayarlar ile iyi bir oyunu çalıştırmak için gerekli olan GPU performansı, yeni jenerasyon oyunlarda üçe katladı. Yani 3 veya 4 yıl önce bir GPU alsaydınız – mesela GeForce GTX 650 gibi – ve en son teknoloji oyunları o zaman oynasaydınız, grafik performansınızın bugünkü oyunlarda yetersiz kaldığını görürdünüz. GTX 1050 ve 1050 Ti ile bugünün en popüler oyunlarını pürüzsüzce 60 fps”de oynarken, 75 wattlık güç size yeterli olacak.

GTX 1050 ve 1050 Ti’nin üreticisi, şaşırtıcı derecede hızlı olduğunu iddia ediyor.. GTX 1050 Ti ortalamadan %40 daha hızlı ve stok hızlarda (1) en yakın rakip ürüne göre %128″den daha fazla güç verimliliğine sahip olarak Pascal mimarili GeForce GTX serisinin üstünlüğünü gözler önüne seriyor. Sisteminizi GTX 1050 veya 1050 Ti”a yükseltmek daha kolay olamazdı. Her ikisi de harici bir güç kablosuna ihtiyaç duymuyor. Oysa her ikisi de bu sınıf ürünlerde duyulmamış seviyelerde performans ve güç verimliliği sunuyor. Sadece kartı takın, GeForce Experience”i yükleyin, tek tuşla sürücünüzü güncelleyin ve oyun ayarlarınızı optimize edin ve oyuna başlayın.

Pazar payı ile GeForce, PC Oyunlarında 1 numaralı tercih olmaya devam ediyor. Bugün 100 milyondan fazla GeForce PC oyuncusu var, ki GeForce tartışmasız Steam”deki en popüler oyun platformu ve dünyadaki internet cafelerde kullanılan en popüler GPU. Profesyonel oyuncular multimilyon dolarlık oyun havuzları için yarışırken, GeForce sistemleri kullanıyorlar. Yüksek performanslı oyun donanımının yanı sıra, çok güçlü yazılım da önemli. Oyunlarına en yeni oyun teknolojisini entegre etmek için 300″ün üzerinde uzmanlaşmış grafik mühendisi oyun geliştiricileri ile yakın bir şekilde çalışıyor. En yeni oyunlarla birlikte Game Ready sürücüler sunuluyor ki dünya çapındaki oyuncular daima en iyi oyun deneyiminin keyfine varsın. GeForce Experience uygulaması, anında sürücü güncellemeleri, otomatik oyun optimizasyonları, favori oyun deneyimlerini paylaşabilmeyi mümkün kılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here