Ana sayfa Oyun NVIDIA’dan 22.000 dolar ödüllü Starcraft II turnuvası

NVIDIA’dan 22.000 dolar ödüllü Starcraft II turnuvası

0

GeForce StarCraft II Pro/Am Turnuvası, 6 haftalık yarışmada 22.000 ABD dolarının üzerinde nakit para ve donanım dağıtıyor

İlk kez yapılacak olan GeForce StarCraft II Pro/Am çevrimiçi turnuva için kayıtlar başladı! 22.000 ABD Dolarının üzerinde nakit para ve diğer ödülleri kazanmak için GeForce UK”de dünyanın en popüler oyunlarından birini oynayarak şampiyon unvanını kazanmak istiyorsanız kaydınızı yaptırmanın tam zamanı. Tüm turnuvalar 1″e 1 (1v1) karşılıklı savaşlar şeklinde olacak ve her gruptan en iyi oyuncuların çift eleme şampiyonası kademelerine geçtiği en az 5 haftalık garantili grup oyunuyla uzun soluklu ve heyecan dolu bir yarışma maratonu oyunseverlerle buluşacak.
 
GeForce StarCraft II Pro/Am

GeForce StarCraft II Pro/Am Turnuvası”nda Profesyonel ve Amatör olmak üzere iki katılım seviyesi olacaktır:

• Profesyonel Açık: Dünyanın en iyi StarCraft II oyuncuları, oyuncu sayısında herhangi bir kısıtlama olmaksızın profesyonel kadroda yarışacak.
• Amatör Açık: Amatör katılımcılar için kayıt, toplam yarışmacı sayısında herhangi bir kısıtlama olmaksızın Protoss, Terran veya Zerg için 16 yaş ve üzeri herkese açık ve ücretsizdir.

 

 

 

Konuyla ilgili olarak NVIDIA GeForce iş birimi genel müdürü Drew Henry, “GeForce kullanıcılarımız dünya üzerindeki en tutkulu oyunculardır” diyor ve şöyle devam ediyor, “Bu ücretsiz turnuva ve Husky ve Day9″un sunduğu muhteşem ödüller, en iyi müşterilerimiz için gerçekten keyifli ve ödüllendirici bir deneyim sunabilmenin güzel bir yoludur.”
 

Ayrıca, StarCraft II komünitelerinin tercihi Husky ve Day 9 televizyonları, Geforce.com ve Game Station YouTube kanalından canlı yayınlarla gerçek zamanlı olarak turnuva heyecanını yayınlayacaklar. Bu dünya sınıfındaki turnuvanın eşleştirme düzenlemeleri, hileye karşı kontroller, skorbordlar ve diğer tüm özellikleri turnuva yönetim kadrosunun kıdemlileri, Cevo (www.cevo.com) tarafından sağlanmaktadır. İlk 20 profesyonel ve amatör talihliye GeForce GTX 500 serisi GPU ürünleri sunan ASUS turnuvanın resmi donanım sponsorudur.
 

Game Station üzerinden StarCraft II sunan popüler oyun yayıncısı Mike “Husky” Lamond, “GeForce.com yayın videolarımız, ziyaretçi yorumları ve çoklu bloglar gibi tüm turnuva iletişim araçları için tek bir uğrak yeri sunmaktadır ve turnuvanın başlaması için sabırsızlanıyoruz” dedi.
 

GeForce StarCraft II Pro/Am kural ve düzenlemelerine ulaşmak veya turnuvaya kayıt olmak için GeForce UK sayfasını ziyaret edin ve bağlantıları takip edin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here