Ana sayfa Haber Nükleer santraller tehlikede

Nükleer santraller tehlikede

0

Murat Göçe ülkenin dört bir yanındaki üniversitelerimizde seminerler vererek halkı BT güvenliği konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor. Sırada İskenderun Mustafa Kemal üniversitesi var
 

Son dönem içerisinde, ders verdiği Bilgi üniversitesi dışında; Gaziantep üniversitesi, K.K.T.C. Girne Amerikan üniversitesi, Kütahya Dumlupınar üniversite, Kahramanmaraş Sütçü İmam üniversitesi ve Osmaniye Korkut Ata üniversitesinde öğrenci, eğitimci ve BT Güvenliği ile ilgilenen herkes ile deneyimlerini paylaşan Murat Göçe 7 Mayıs 2012″de İskenderun Mustafa Kemal üniversitesinde Bilgi Güvenliği ve Antivirüsler hakkında seminer verecek, soruları yanıtlayacak.
 

Göçe, üniversite seminer ve konferanslarında ağırlıklı olarak güvenlik açıkları ve korunma yöntemleri üzerinde dururken,kullanıcıların karşılaşabilecekleri zararlı yazılımları, bu zararlı yazılımların yol açabileceği sorunları, alınması gereken önlemleri ve sosyal medya kullanıcılarının dikkat etmesi gereken hususları önemle anlatmaktadır. ülke güvenliğimizi tehdit eden hack saldırıları, nükleer santrallerin karşı karşıya olabileceği tehlikeler ve Anonymous saldırıları ise en fazla ilgi çeken konular arasında yer alıyor. Murat Göçe”nin bu bilgileri paylaştığı tüm üniversite seminer ve konferansları katılmak isteyen herkese açık ve ücretsizdir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here