Ana sayfa İnternet NuBridge Venture Summit istanul”da

NuBridge Venture Summit istanul”da

0

Türk internet girişimcileri global yatırımcılarla buluşuyor

Türk internet pazarının dünyaya açılması açısından büyük bir öneme sahip olan NuBridge Venture Summit, 21-22 Ocak tarihlerinde İstanbul”da gerçekleşiyor. Türkiye”nin önde gelen internet girişimcilerini, dünyanın en büyük teknoloji yatırımcılarıyla buluşturacak olan etkinliğe, Facebook”un ana yatırımcısı Accel”den Harry Nelis de konuşmacı olarak katılıyor.

Yalnızca davetli firmaların takip edebileceği etkinlik, Türk internet pazarının dünyaya açılması açısından büyük bir öneme sahip. Etkinlik, yatırımcı şirketlerin düzenlediği panellerin yanı sıra, firmaların gerçekleştirdikleri yenilikleri duyuracakları sunumlara ve sektörel konulardaki panellere de sahne olacak. Etkinliğin en önemli özelliği ise davetli Türk girişimcilerinin katılım için herhangi bir ücret ödememesi.
 


 
Facebook”un ana yatırımcısı da geliyor
Davetlilerin hazırlanan bir komite tarafından özel olarak seçildiği NuBridge Venture Summit”e konuşmacı olarak katılacak isimler arasında Facebook ve Gameforge”a yatırım yapan Accel”in Şirket Ortağı Harry Nelis ile Almanya”nın ünlü internet yatırımcısı Holtzbrinck Ventures”ın Yönetici Ortağı Martin Weber de yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here