Ana sayfa Haber Norman Reedus”lu Silent Hills iptal oldu

Norman Reedus”lu Silent Hills iptal oldu

0

Konami‘nin Silent Hills oyunu bilgi sayfasından Norman Reedus’un bilgileri ve kastı silinmişti ve ardından malum dedikodular ortaya çıktı. The Walking Dead‘in taşralı avcı Daryl Dixon rolündeki Norman Reduus’un Silent Hills oyununda bulunacak olması heyecan yaratmıştı, bundan öte del Toro’nun da yapımcı kadrosunda bulunduğu açıklanmasıyla birlikte film severlerin de ilgisini çekmişti.  Fakat Konami’nin resmi kanallarında Silent Hills‘ın iptal edildiğini ve proje kapsamında kenara atıldığı belirtildi.

Ancak Konami, Silent Hills oyunlarını geliştirmeye ve piyasaya sunmaya devam edecek, sadece Norman Reedus olmayacak serilerde. Daha da üzücüsü Guillermo del Toro‘nun da artık projede yer almayacağı konusunda yapılan açıklama. Silent Hills için bu kadar oyuncu kadrosu ayarlanmışken Konami, oyunun tanıtımları için bir ilki gerçekleştirmiş, oyunculara “oynanabilir fragman” sunmuştu. 

öte yandan AMC‘de son sezonlarını yaşayan The Walking Dead yapımcılarıyla bir telif hakkı probleminden ötürü böyle bir sorun yaşanmış olabilir.

Editörün notu: del Toro kalsaydı keşke.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here