Ana sayfa Mobil Nokia W8″li yeni telefonları New york”ta tanıttı!

Nokia W8″li yeni telefonları New york”ta tanıttı!

0

Nokia Windows Phone 8 işletim sistemli en yeni Nokia Lumia telefonlarını New York”ta tanıttı!

Nokia”nın 5 Eylül”de tanıttığı Windows Phone 8 özellikli Lumia serisi cihazlar, en son PureView kamera teknolojisi, yepyeni navigasyon deneyimi ve kablosuz şarj özellikleriyle kullanıcıları pek çok ilkle tanıştırıyor.

Nokia Lumia 920: Yeni serinin amiral gemisi Nokia Lumia 920, Nokia”nın sektördeki görüntüleme standartlarını değiştirdiği PureView teknolojisinin en güncel versiyonunu içeriyor. Gelişmiş değişken odaklı mercek teknolojisini kullanan kamerasıyla Nokia Lumia 920, rakibi akıllı telefonlara göre flaşsız 5 kat daha fazla ışık alabiliyor. Böylece hem geceleri hem de iç mekânlarda parlak fotoğraflar ve videolar çekmeyi mümkün kılıyor. Aynı zamanda fotoğraf çekerken el titremesi probleminin yarattığı etkiyi gideriyor.
 


Nokia Lumia 920:
Yeni serinin amiral gemisi Nokia Lumia 920, Nokia”nın sektördeki görüntüleme standartlarını değiştirdiği PureView teknolojisinin en güncel versiyonunu içeriyor. Gelişmiş değişken odaklı mercek teknolojisini kullanan kamerasıyla Nokia Lumia 920, rakibi akıllı telefonlara göre flaşsız 5 kat daha fazla ışık alabiliyor. Böylece hem geceleri hem de iç mekânlarda parlak fotoğraflar ve videolar çekmeyi mümkün kılıyor. Aynı zamanda fotoğraf çekerken el titremesi probleminin yarattığı etkiyi gideriyor.

Nokia Lumia 820: Nokia Lumia 820 yüksek performanslı kompakt, stil sahibi ve orta fiyat aralığında bir akıllı telefon. üst seviye Lumia akıllı telefonlarla aynı tek parça görünüme ve en son teknolojiye sahip olan Nokia Lumia 820, değiştirilebilir kapak tasarımıyla birlikte geliyor. Değiştirilebilir kapaklar sadece pek çok renk arasından seçim yapmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun kablosuz şarj edilmesini de mümkün kılıyor. Kapağın altında micro SD hafıza kartı yerleştirebileceğiniz bir alan bulunuyor.
Windows Phone 8 Destekli: Windows Phone 8, kişisel öncelikleri yansıtmak üzere daha kolay ayarlanabilen başlangıç ekranıyla ve en önemli güncellemeleri gerçek zamanlı veren animasyonlu Live Tiles ile daha kişisel bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Windows Phone 8 akıllı telefonlar, Windows 8 tabanlı PCler, tabletler veya Xbox ile içerikleri senkronize edebilme özelliği; dosya, müzik, fotoğraf veya videolara en uygun erişim yolunun seçilebilmesi anlamına geliyor.

Kablosuz şarj aksesuarları :Nokia aynı zamanda kablosuz şarj aksesuarlarını ve bu teknolojiyi beraber kullanacağı bir dizi ortaklığı da eşzamanlı duyurdu.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here