Ana sayfa Haber Nokia OVI’de Temmuz popülerleri

Nokia OVI’de Temmuz popülerleri

0

Nokia”nın uygulama mağazası Ovi”de Temmuz ayının öne çıkanları belli oldu

Türkiye”de indirme sayısının 50 milyonu aştığı Nokia”nın uygulama mağazası Ovi”de temmuz ayında öne çıkan uygulamalar açıklandı.En çok indirilen ilk beş oyun ve uygulama: Road To Hell 3D, Acil Numaralar, eBuddy, izlesene.com ve Fifa 2011 olurken ayın öne çıkan yeni uygulamalarıysa Zabıta, Manga, Mahmure.com, Night Rider ve Hedef 50 oldu.
 

Temmuz ayında en çok indirilen ilk 5 uygulama
Road To Hell 3D: KORa 3D yarış oyunundan türetilen ücretsiz bir oyundur. Oyun, geçen yılki Online Tour’dan seçilen 13 yarıştan oluşur. Oyunda hızlı olmak için temel sürüş becerilerinden daha fazlasını sergilemeniz gerekli.

Acil Numaralar: önemli numaraların tek dokunuşla aranmasını sağlayan uygulama.

eBuddy: MSN, Facebook, Yahoo!, Google Talk (Orkut), AIM, MySpace ve ICQ’da sohbet edin. En popüler ücretsiz anında mesajlaşma uygulamasını cep telefonunuza yükleyin.
izlesene.com: Türkiye’nin ilk ve en büyük video topluluğudur. Milyonlarca izlesene videosu bu uygulama ile cebinizde!

FIFA 2011: EA SPORTS FIFA 11″in gece maçlarının ve penaltı atışlarının yeni heyecanını hisset! 10 resmi Avrupa liginde oyna veya Avrupa eleme turnuvasına katıl.

 

 

En çok indirilen ilk 5 yeni uygulama

Zabıta: Zabıta güçlerinin seyyar satıcılara karşı amansız mücadelesine sizde katılın.

Manga: Türkiye”nin en çok sevilen müzik gruplarından maNga hakkında en yeni haberleri takip edebilir, tüm konserlerin tarihlerini ve yerlerini anında öğrenebilir, grubun en güzel fotoğraflarına ve tüm video kliplerine kolayca ulaşabilir, şarkılarını telefonunuza indirebilir ve maNga”nın sosyal ağına doğrudan erişebilirsiniz.


Mahmure.com:
En güncel haberleri, eğlenceli testleri, kimsenin veremeyeceği taktikleri, biraz erkekleri ve bolca diğer kadınları, en leziz yemek sırlarını bulacaksın!

Night Rider: Gece Taksim”desin, bulunduğun mekandan sıkıldın ve kafana en uygun bir sonraki mekanı bulmak istiyorsun, tek tıkla çevrendeki tüm ilgilendiğin etkinlikler karşında!
Hedef 50: Bu basit olduğu kadar bağımlılık yapan bir hız oyunudur. Yapmanız gereken sadece olabildiğince hızlı 1’den 50’ye kadar tüm sayılara dokunmak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here