Ana sayfa Mobil Nokia Lumia 925 satışta!

Nokia Lumia 925 satışta!

0

Nokia”nın ince tasarımı ve alüminyum gövdesi ve kusursuz kamerasıyla dikkat çeken yeni gözdesi Lumia 925″in her ihtiyaca uygun farklı seçeneklerle bugün satışa çıktı

Turkcell, avantajlı akıllı telefon kampanyalarına, teknolojik üstünlük ve tasarımı bir arada isteyenler için cazip seçeneklerden biri olan Nokia Lumia 925 kampanyasıyla devam ediyor. Güçlü görüntüleme teknoloji sayesinde kullanıcılarına sağladığı üstün kaliteli fotoğraf ve video çekim imkanı ile öne çıkan Nokia Lumia 925, 2 Eylül Pazartesi gününden itibaren Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalarda Turkcell”lilerin beğenisine sunuluyor.
 

24 ay boyunca tarifeye ek ayda 52 TL”den başlayan fiyatlarla sunulan Nokia Lumia 925″in tavsiye edilen peşin satış fiyatı ise 1.399 TL TL. Dileyenler Nokia”nın yeni gözdesine farklı ihtiyaçlara yönelik internet paketleri dahil kontarlı tekliflerle de sahip olabiliyor. Siyah ve beyaz Nokia 925″e ek olarak gri renk seçeneğinin sadece Turkcell”lilere özel olarak sunulduğu Nokia Lumia 925, çift Taşıyıcı (Dual Carrier) desteği sayesinde Turkcell”lilere mobil internetin keyfini iki kat hızlı yaşatıyor.

özel anları görüntülerle tarihe not düşerken kalite ve kolaylığı bir arada isteyenlerin tercihi Nokia Lumia 925, düşük ışıklı ortamlarda da üstün kaliteli fotoğraf ve video çekimine olanak tanıyan yeni nesil görüntüleme yazılımına ve gelişmiş lens teknolojisine sahip. Nokia Smart Cam uygulaması ile arka arkaya 10 kare çekim yapabilen Lumia 925 kullanıcıları, en iyi çekim, hareketli çekim, yüzleri değiştir, hareketleri nesneleri kaldır uygulamalarıyla fotoğraflarını diledikleri gibi düzenleyebiliyor.
 

Nokia Glance Screen özelliği sayesinde kullanıcılar kilit ekranını açmadan, telefon kullanılmadığında da saati ve pil seviyesini görebiliyor. Ayrıca diğer Lumia cihazlarda da bulunan ve 12 milyon şarkıya ücretsiz erişim sağlayan Mix Radio uygulaması; HERE Drive+ ve HERE Maps gibi navigasyon hizmetleri de Nokia Lumia 925″i rakipleri karşısında güçlendiren özellikler arasında yer alıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here