Ana sayfa Mobil Nokia Lumia 925 Avea ile satışa sunuluyor

Nokia Lumia 925 Avea ile satışa sunuluyor

0

Yenilenmiş şık tasarımı, alüminyum gövdesi, üstün performansı ve sıra dışı kamerasıyla Nokia Lumia Ailesi”nin gözdesi Lumia 925, Avea”da

Avea, Nokia Lumia Ailesi”nin şık ve ince tasarımıyla beğeni toplayan üyesi Nokia Lumia 925″i Eylül ayında satışa sunuyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle yurt genelindeki Avea bayilerinde meraklılarıyla buluşmaya hazırlanan Nokia Lumia 925, yeni nesil görüntüleme yazılımı ve gelişmiş lens teknolojisiyle düşük ışıklı ortamlarda dahi yüksek görüntü kalitesine sahip fotoğraflar ve videolar çekebilme fırsatı sunuyor
 

Teknolojinin en son trendlerini ve cihazlarını müşterileriyle buluşturan Avea; Nokia Lumia ailesinin şık ve ince tasarımıyla tüm Türkiye”de merakla beklenen üyesi Nokia Lumia 925″i, Avea bayilerinde müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Nokia Lumia 925, siyah-beyaz renk seçenekleri ve alüminyum çerçevesiyle farklı tasarımının yanı sıra sahip olduğu teknik özellikleriyle de akıllı telefonlarda “en akıllıca” seçim olmaya hazırlanıyor.

Nokia Lumia 925 kamerası ile en özel anları ölümsüzleştirecek kareler
Lumia 925″in sahip olduğu yeni nesil görüntüleme yazılımı ve gelişmiş lens teknolojisi; düşük ışıklı ortamlarda dahi yüksek görüntü kalitesine sahip fotoğraflar ve videolar çekebilme fırsatı sunuyor. Nokia kullanıcılarını mutlu edecek “Best Shot” ve “Action Shot” uygulamalarıyla arka arkaya çekilen kareler özgürce düzenlenebiliyor.

1.399 TL peşin fiyatıyla Nokia Lumia 925; Eylül ayından itibaren tüm Avea bayilerinde meraklılarıyla buluşuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here