Ana sayfa Mobil Nokia Lumia 720

Nokia Lumia 720

0

Nokia Lumia 720 sayesinde tüm dikkatleri üzerinize çekin.
 

Nokia Lumia 720 şık tasarımı ile öne çıkıyor.İnce, tek parçalı gövde tasarımı, parlak kapakları ve canlı ekranı ile, Nokia Lumia 720 dikkatleri üzerine çeken bir telefon. Göz dolduran renklerde üretilen Nokia Lumia 720, hem kullanımı kolay hem de kalabalık içinde hemen göze çarpıyor. Süper hassas dokunmatik özelliğiyle kıvrımlı 4.3 inç Clear Black ekranı ile son derece tepkisel bir deneyim sunuyor.Uzun batarya ömrü olan cihaz, eldivenler veya uzun tırnaklarla bile çalışan dokunmatik ekrana sahip.
 

 
Nokia açılış yazısını aradan uzun yıllar geçtikten sonra tekrar görmek beni heycanlandırıyor. Bunun sebebi Nokia logosu veya simgesi değil telefonun başarılı tasarımı olduğunu belirtelim. Windows Phone 8 akıllı telefon piyasasına iOS ve Android”den sonra giren en son katılımcı. Doğal olarak Windows Phone 8″e sizlerde benim gibi yabancı olabilirsiniz. Bu duruma 2-3 saat içerisinde sosyal ağ ve güncel olarak kullandığınız uygulamarı telefona kurduktan sonra,yavaş yavaş yeni işletim sisteminin getirdiği değişikliklere alışıyorsunuz.Nokia Lumia 720″nin Dokunmatik ekranı görüntü kalitesi ve tepkime süresi oldukça başarılı aynı şekilde klavye kullanım konusundada çok iyi olduğunu söyleyebiliriz.Sosyal ağ kullanmayı seviyorsanız akıllı telefonunuz Nokia Lumia 720″nin sosyal ağlarda kullanımının oldukça başarılı ve keyif verdiğini sizlere hatırlatalım.

çift çekirdekli 1Ghz hızındaki Snapdragon S4 işlemcili, 512MB bellek, 8GB”lık depolama hafızası bulunan cihaz Micro Sim kart ile çalışıyor, 3,5 mm ses bağlantısı bulunuyor. 2000 mAh pil kapasitesindeki telefon 2G ile 23,4 saat e kadar konuşma süresi 3G ile 13,4 saat”e kadar konuşma süresi veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here