Ana sayfa Mobil Nokia Lumia 620 modelini duyurdu!

Nokia Lumia 620 modelini duyurdu!

0

 

 

Nokia, Lumia ailesinin en yeni ve renkli üyesi Nokia Lumia 620″yi tanıttı

Nokianın Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefon ailesinin yeni üyesi Nokia Lumia 620, genç kuşağa hitap edecek yenilikçi tasarımı ile gelişmiş özelliklerini, erişilebilir bir fiyata kullanıcılarına sunuyor.

Nokia, Windows Phone 8 serisi akıllı telefonların üçüncüsü ve en uygun fiyatlı alternatifi olan Nokia Lumia 620″yi tanıttı. Amiral gemisi Nokia Lumia 920 ile orta-seviye Nokia Lumia 820″nin yanında yer alan Nokia Lumia 620, yeni kompakt tasarımıyla ve daha genç bir görünüm için değiştirilebilir kapakların yanı sıra çift katmanlı bir renk çeşitliliğiyle geliyor.

 

Beş megapiksel ana kamerası ve VGA ön yüz kamerası ile birlikte Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 920 ve Nokia Lumia 820″de olduğu gibi, muhteşem Nokia lenslerinin avantajlarını sunuyor. örneğin Akıllı çekim tekniği, mükemmel bir çekim yaratmak için gerekirse istenmeyen objeleri kareden silmeye bile yardım ederek çoklu görüntüleri kullanırken, Sinemagraf lensi sabit fotoğraflara basit animasyonlar eklemeyi mümkün kılıyor.

 

Nokia Lumia 620 misket limonu yeşili, turuncu, pembe, sarı, açık mavi, beyaz ve siyah dahil olmak üzere geniş bir renk çeşitliliğiyle* gelecek ve doğrudan kutusundan değiştirilebilir yedek kapaklar çıkacak. Nokia Lumia 620″nin 2013″ün ilk aylarında Türkiye”de satışa çıkması planlanıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here