Ana sayfa Mobil Nokia Lumia 620 artık satışta!

Nokia Lumia 620 artık satışta!

0

Nokia, Lumia ailesinin en yeni üyesi Lumia 620, Nokia Başkan Vekili Chris Weber ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın”ın katıldığı etkinlikte Türkiye”de satışa sunuldu

Nokia, Lumia 920 ve Lumia 820″den sonra Nokia Lumia 620″yi de piyasaya sürdü. Türkiye”deki ilk Nokia Lumia 620 cihazının, Nokia Başkan Vekili Chris Weber ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın”ın tarafından satıldığı etkinlik Turkcell”in Kanyon mağazasında gerçekleştirildi. Chris Weber ve Emre Sayın”ın elinden ilk Lumia 920, Lumia 820 ve Lumia 620 akıllı telefonları alan üç kişiye Nokia Purity 930 kulaklık hediye edildi.
 

Nokia Lumia 620, Türkiye”de ilk kez Turkcell ile tüketiciyle buluşacak. Turkcell”liler 1 Şubat itibarıyla Turkcell Mağaza (magaza.turkcell.com.tr) ve Turkcell İletişim Merkezlerinden 749 TL”lik peşin fiyatıyla Nokia Lumia 620″ye sahip olabilecek. Turkcell”liler ayrıca Nokia ailesinin en yeni üyesini 8 Şubat”tan itibaren Turkcell”lilere özel avantajlı fiyatlarla kontratlı olarak da satın alabilecek.
 

Nokia Lumia 620 özelliklerini sonraki sayfada bulabilirsiniz.

 

 

Windows Phone 8 ile çalışan Nokia Lumia 620, daha kişisel bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Canlı Kutucuklar, Windows Phone Başlangıç Ekranı”nı kişiselleştirmeyi kolaylaştırıyor. People Hub, çoklu rehberlerden ve sosyal ağlardan tek bir kontakt veritabanı oluşturabiliyor; sohbet başlatmayı, arkadaşların içeriklerini, tweet”lerini ve fotoğraflarını görmeyi ve hatta paylaşım için gruplar ya da özel odalar kurmayı kolaylaştırıyor. Windows Phone 8 ayrıca Microsoft Office”i, Xbox Live”ı, 7 GB”lık SkyDrive bulut depolama alanını ücretsiz veriyor ve Internet Explorer 10″da daha güvenli, hızlı gezinmeyi sağlıyor.
 

Nokia Lumia 620 sunduğu Yakın Alan İletişimi (NFC) desteğiyle, Nokia”ya uygun JBL PlayUp Kablosuz Hoparlör gibi NFC-uyumlu aksesuarlara kablosuz kolayca bağlanmayı ve kablosuz olarak müzik aktarabilmeyi mümkün kılıyor.
 

Nokia Lumia 620 çarpıcı, renkli ve parlak tasarımının yanı sıra hem Nokia hem de Microsoft”un sunduğu pek çok ilginç deneyim getiriyor. Beş megapiksel ana kamerası ve VGA ön yüz kamerası ile birlikte Nokia Lumia 620, Nokia”nın üstün lens teknolojisinin avantajına sahip. Akıllı çekim özelliğiyle mükemmel bir kare oluşturmak için gerekirse istenmeyen objeleri kareden silmeye bile yardım edebilen çoklu görüntüleri kullanırken, Cinemagraph lensi sabit fotoğraflara basit animasyonlar eklemeyi mümkün kılıyor.
 

Nokia Lumia 620″deki gelişmiş Nokia lokasyon özellikleri, muhteşem Nokia Bilen Göz”ün yanı sıra Nokia Haritalar, Nokia Sürüş ve Nokia Transport dahil olmak üzere bir dizi kapsamlı navigasyon deneyimi de içeriyor. Nokia Bilen Göz, kamera vizöründen bakarken civardaki görünmeyen mekanlar hakkında bilgi görüntülemek için Nokia LiveSight artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanıyor.
 

Nokia Lumia 620″nin sunduğu diğer etkileyici bir deneyim de Nokia Music ile birlikte gelen Mix Radio servisi. Nokia Mix Radio ile kullanıcılar, abonelik gerektirmeden ve ücretsiz olarak müzik listelerine erişip, reklam olmadan müzik dinleyebiliyor, hatta dilerlerse çevrimdışı dinleyebilmek için şarkı listelerini cihazlarına indirebiliyorlar.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here