Ana sayfa Mobil Nokia Lumia 1020 Lansman ve Ön İnceleme

Nokia Lumia 1020 Lansman ve Ön İnceleme

0

41 megapiksel kameralı Nokia Lumia 1020 Ekim ayında satışa çıkıyor! Lansmandan ön İnceleme videomuz sizlerle…

Akıllı telefon görüntüleme teknolojisinde yepyeni bir çığır açan Nokia Lumia 1020, 2. nesil 41 megapiksel kamerası ve yeniden yorumladığı zoom özelliği ile kullanıcılara fotoğraflarında çok daha fazla detayı istedikleri netlikte yakalayabilmelerini sağlıyor.

Nokia Lumia 1020 Lansmanı ve ön inceleme videomuz sizlerle…

 

 

Nokia”nın uzun zamandır beklenen 2. nesil 41 megapiksel kameralı telefonu Lumia 1020 ile efsaneler şehri İstanbul”u fotoğraflayan Okan Bayülgen, “Kendi Efsanesinin Peşinde” fotoğraf sergisini yarattı.
 

Okan Bayülgen yaptığı bu sergiyle ilgili, “Hayat o kadar hızlı akıyor ki yaşadığımız şehrin, için de bulunduğumuz ortamın detaylarını kaçırıyoruz. Büyük resme odaklanıyoruz ama o büyük resmi oluşturan ve aslında hikayenin gizlendiği küçük detayları kimi zaman gözden kaçırıyoruz. Nokia Lumia 1020 ile bir sergi yaratmaya karar verdiğimde, efsaneler şehri İstanbul”un detaylarına inmek istedim. 41 megapiksellik kamera ile büyük fotoğrafı görüntülerken, o büyük fotoğrafın içindeki detaylara inmeye, ilk bakışta görünmeyen ama içine girdiğinizde farkına vardığınız tatları ve keşfedilmeyenleri keşfetmeye çalıştım.”

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here