Ana sayfa Mobil Nokia E5, Turkcell”le Türkiye”de

Nokia E5, Turkcell”le Türkiye”de

0

Yeni Nokia E5 ile devrede kal, olanı biteni kaçırma

Nokia”nın profesyonellere yönelik E serisinin Türkiye”de fazlasıyla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ortada Nokia E71, E72 veya E63 sahibi bir sürü profesyonel görebilirsiniz. Şimdi bunlara Nokia E5′liler de katılmak üzere. Nokia”nın 2010′un ikinci çeyreğinde duyurusunu yaptığı iş odaklı cep telefonu Nokia E5 nihayet Türkiye”de satışa sunuldu.

 

Turkcell işbirliğiyle başlatılan kampanya kapsamında ayda 45 TL”den başlayan fiyatlarla Nokia E5 sahibi olmak mümkün. Symbian S60 5th Edition işletim sistemiyle çalışan bu telefon Facebook ve Twitter gibi ağları kolaylıkla izleme, Ovi Sohbet, Ovi Messenger, Yahoo Messenger, Google Talk gibi anında mesajlaşma hizmetlerini kullanma gibi özellikler sunuyor.
 

 

Turkcell avantajlı teklifler
Turkcell aboneleri, Nokia E5 için diledikleri kontrat süresini seçerek, aylık 500 MB internet paketini, ayrıca 21.00-09.00 saatleri arasında Turkcell”lilerle yurtiçi konuşma ve mesajlaşmayı da içeren tekliften ayda 45 TL”den başlayan fiyatlarla yararlanabiliyorlar. Dileyen Turkcell aboneleri, daha kısa süreli kontratlarla 12 ay x 54 TL veya 18 ay x 71 TL teklifinde de faydalanabilecekler.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here