Ana sayfa Mobil Nokia’dan yeni “çift SIM’liler”

Nokia’dan yeni “çift SIM’liler”

0

Nokia, iki yeni çift SIM kartlı akıllı telefon modelini Türk cep telefonu piyasasına sundu

Nokia Türkiye”de çift SIM kartlı iki yeni telefon modelini daha piyasaya sundu. çift SIM kartlı Nokia X1-01, tüketicilerin çift SIM kart deneyimlerini tamamen kişiselleştirebilmelerine olanak tanıyor. Kullanıcılar, SIM kartlarına isim ve özel bir logo atayabiliyor, hatta SIM kartlarından her biri için ayrı bir melodi belirleyebiliyorlar. Nokia X1-01 ayrıca müzik çalar, FM radyo ve daha farklı müzik özellikleri de sunuyor.
Nokia X1-01

Nokia C2-00, kullanıcılara “kolay geçiş” özelliğiyle telefonlarını kapatmadan SIM kart değiştirme imkanı da tanıyor. Beş farklı SIM kartı, kart ayarlarıyla birlikte tanıyabiliyor, böylece SIM kart her değiştirildiğinde ayarları baştan yapmaya gerek kalmıyor. Ayrıca SIM ayarlarını kolaylıkla kontrol etmeyi sağlayan özel SIM yöneticisi tuşuyla, kayıtlı kişileri bir SIM karttan diğerine ve telefon rehberine kopyalamak çok kolay.
 

Nokia C2-00 32 GB”a kadar bellek desteği ile internet ve e-posta erişimi de sağlıyor. Tavsiye edilen satış fiyatları ise Nokia X1-01 için 209 TL, Nokia C2-00 için ise 295TL olarak açıklandı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here