Ana sayfa Donanım Nokia’dan Lumia’ya özel ses teknolojileri işbirliği!

Nokia’dan Lumia’ya özel ses teknolojileri işbirliği!

0

Nokia yenilikçi kablosuz ses teknolojileri konusunda profesyonel ses sistemleri üreticisi Harman ile işbirliğine gidiyor

üst düzey bilgi, ses ve eğlence sistemlerinin dünya çapında lider üreticilerden Harman ve Nokia, Lumia ürün yelpazesi için özel geliştirilecek bir dizi inovatif kablosuz ses teknolojisi ürünleri konusunda işbirliği yaptıklarını duyurdu.
 

Nokia ve HARMAN, bu yeni ürünleri JBL markası altında ortaklaşa geliştirerek dinamik tasarıma ve güçlü akustik özelliklere sahip bir dizi hoparlörden oluşan seriyi piyasaya sürecek. Mobil cihazlardan hoparlöre kablosuz bağlantı imkanı sunacak ürünler, yeni nesil Windows Phone 8 özellikli herhangi bir Lumia telefona Bluetooth teknolojisiyle ya da NFC özelliği sayesinde tek bir dokunuşla kolaylıkla bağlanacak.

Geliştirme sürecinin odağında büyük bir inovasyon barındıran JBL PlayUp Taşınabilir Kablosuz Hoparlör, sesi tüm yönlerde dağıtabiliyor. JBL”in ses teknolojileri konusundaki tutkusu sayesinde JBL PlayUp Taşınabilir Hoparlör, mükemmel netlikte ses kalitesi beklentisi taşıyan müzik tutkunları için benzersiz bir ürün. İstisnai dinamik, doğal ton ayarı, netlik ve mekansal tanımlama gibi özellikler sunan JBL teknolojisi sayesinde JBL PlayUp Taşınabilir Hoparlör, orijinal kaydın sesle ilgili en ufak nüansını bile birebir sunma özelliğine sahip. Cihaz olası minimum hava türbülansını sunarak en düşük perdedeki seslerde bile inanılmaz ses kalitesine olanak tanıyan woofer görevi gören özel tasarım bass port ile birlikte geliyor.

 

 

PlayUp Taşınabilir Hoparlör 89 desibele kadar ses verme özelliğiyle dış mekanlar ya da modern ve geniş iç mekanlar için en iyi cihaz olma özelliğini taşıyor. Hoparlör herhangi bir Lumia telefona Bluetooth üzerinden, Windows Phone 8 özellikli yeni nesil Lumia telefonlaraysa NFC üzerinden tek dokunuşla kolayca bağlanabiliyor. Cihaz ayrıca standart 3,5 mm kulaklık ses konektörüyle birlikte herhangi bir cep telefonu, bilgisayar ya da MP3 çalara bağlanabiliyor. ödüllü Nokia Play 360° Kablosuz Hoparlörün tasarımını temel alan PlayUp Taşınabilir Hoparlör canlı renkleri ve cesur tasarımıyla da iddialı. Mavi, beyaz, siyah ve yepyeni parlak sarı renkleriyle hoparlörün gövdesi dayanıklılık veren double-shot enjeksiyonlu plastikten imal ediliyor. Hoparlörün ebat ve oranları en az sayıda parça ve bileşen içerecek şekilde Nokia”nın endüstriyel tasarımındaki ünü ve JBL”in ödünsüz ses teknolojisi sunma hedefini bir araya getiriyor. Bir kez şarj edildiğinde 10 saatten fazla aralıksız müzik çalabilen PlayUp Taşınabilir Hoparlörün tabanında bir de pil haznesi bulunuyor. İlave aksesuarlar arasında bir taşıma çantası, bir mikro USB şarj aleti ve 3,5 mm ses kablosu yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here