Ana sayfa Mobil Nokia’dan “alakart” müzik servisi

Nokia’dan “alakart” müzik servisi

0
Kullanmakta olduğunuz cep telefonunun markası ne olursa olsun, artık istediğiniz anda, istediğiniz yerden, istediğiniz tarayıcıyı kullanarak Ovi Müzik”ten ücret karşılığında şarkı ya da albüm indirebilirsiniz.

Nokia, müzikseverler için yepyeni bir servis sunuyor. Bundan böyle herkes Nokia Ovi Müzik Mağazası”ndan ücretli şarkı indirebilecek. Nokia “alakart” müzik servisi, 7 milyonluk arşiviyle Türkiye”nin en geniş dijital müzik platformuna sahip bulunuyor.
 

Nokia”nın yeni servisiyle birlikte, kullanılmakta olan cep telefonunun markası ne olursa olsun, herkes istediği anda, istediği yerden, istediği tarayıcıyı kullanarak Ovi Müzik”ten ücret karşılığında şarkı ya da albüm indirebiliyor. İndirme işlemi doğrudan cep telefonuna ya da kişisel bilgisayara yapılabiliyor. DRM (Dijital Haklar Yönetimi) söz konusu olmadığından, kullanıcılar, şarkıları sevdikleriyle diledikleri gibi paylaşabiliyorlar.

 

 
Türkiye”nin en büyük dijital müzik kataloğu
Nokia Ovi Müzik servisi, Universal Music Group, Sony Music, Warner Music Group ve EMI Group gibi tüm büyük müzik şirketlerinin yanı sıra birçok yerli ve yabancı bağımsız şirketle de yapılan anlaşmalar sonucunda kullanıcılarına geniş bir müzik kataloğuna sınırsız erişme olanağı sunuyor. Ovi Müzik kataloğu, en son katılan TRT arşivinin yanı sıra Mü-YAP ve IMM kataloğunda bulunan şarkılar ve 7 milyonu aşkın her türden yerli ve yabancı parçayla Türkiye”nin en büyük dijital müzik kataloğu olma özelliğini taşıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here